Komisyon Üyeleri Listesi

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 2020-2021 YILI KOMİSYON ÜYELERİ LİSTESİ 

 
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MEC. I. BAŞKAN V.
AHMET YILDIZ
 
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MEC. II. BAŞKAN V.
MİHRİMAH KOCABIYIK
 
BELEDİYE MECLİS ASİL DİVAN KATİPLERİ
1 MERVE EKMEKCİ
2 ABDULLAH ÇALI
 
BELEDİYE MECLİS YEDEK DİVAN KATİPLERİ
1 ELİF KOÇ
2 SEMİH TÜRKCAN
3 TARIK KÖSE
4 HİCRAN BAŞKÖK
 
ENCÜMEN ÜYELERİ                                               
Ş.FETHİ YILDIZ
MUTLU KESKİN
HALİDE SERPİL ŞAHİN
MURAT DEMİR
MURAT AVİNÇ
 
PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU  
BAŞKAN TARIK KÖSE
BAŞKAN V. ABDULLAH AKŞEKER 
RAPORTÖR ALİ ZEYBEK
ÜYE  EMİN KOÇDEMİR
ÜYE  GALİP GÜR
ÜYE  MUSTAFA ENGİN KARGILI
ÜYE  MEHMET TEMİRTAŞ 
 
İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONU
BAŞKAN TURGAY YEL
BAŞKAN V. MURAT EVKE
ÜYE  SAMET USLU
ÜYE  MERVE EKMEKCİ
ÜYE  OSMAN AYRADİLLİ
ÜYE  MAHMUT GÖK
ÜYE  ADNAN AKIN
 
 
ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU
BAŞKAN ERCAN BARUTÇUOĞLU
BAŞKAN V. ELİF KOÇ
ÜYE  SELAMİ EKEMAN
ÜYE  SELAMİ SELÇUK TÜRKMEN
ÜYE  ERKAN DÖNMEZ
ÜYE  AHMET ERASLAN
ÜYE  AHMET KOÇINALI
 
 
EĞİTİM KÜLTÜR GENÇLİK VE SPOR KOM. 
BAŞKAN ABDULLAH ÇALI
BAŞKAN V. RECAİ BAYKAN
ÜYE  HİCRAN BAŞKÖK
ÜYE  İBRAHİM ARSLAN
ÜYE  ZAFER YILDIZ
ÜYE  FARUK ADIYAMAN
ÜYE  FERİT GÜRSOY
 
ULAŞIM KOMİSYONU
BAŞKAN KADİR KAHRAMAN
BAŞKAN V. HALİL ÇAKIR
ÜYE  CEMİL DEMİR
ÜYE  LEVENT GÖRGÜN
ÜYE  REMZİ ÇINAR
ÜYE  FARUK ADIYAMAN 
ÜYE  OĞUZ HANÇER 
 
HUKUK KOMİSYONU
BAŞKAN ARİF BAYRAK
BAŞKAN V. HASAN TURAN
ÜYE  HİCRAN BAŞKÖK
ÜYE  AHMET YAŞAR AKBEY
ÜYE  ERCAN KORKMAZ
ÜYE  MUSTAFA ENGİN KARGILI
ÜYE  MEHMET AYBARS YILANLI 
 
SOSYAL İŞLER VE TURİZM KOMİSYONU
BAŞKAN NİHAT ARI
BAŞKAN V. ERGÜL AYDIN
ÜYE  SAMET USLU
ÜYE  ALİ MERSİN
ÜYE  ŞAHİN SEVİNÇ
ÜYE  AHMET ERASLAN
ÜYE  İSA SÖĞÜT 
 
 
KADIN ERKEK FIRSAT EŞİTLİĞİ KOMİSYONU
BAŞKAN MİHRİMAH KOCABIYIK
BAŞKAN V. AYŞEGÜL SEYRAN
ÜYE  ERGÜL AYDIN
ÜYE  ELİF KOÇ
ÜYE  ASİYE ÇALIŞKAN
ÜYE  SERHAT SAVCI
ÜYE  FERİT GÜRSOY
 
 
ENGELLİLER KOMİSYONU
BAŞKAN NURAY LAÇİNER
BAŞKAN V. SELAMİ SELÇUK TÜRKMEN 
ÜYE  FARUK TÜRE
ÜYE  NİHAT ARI
ÜYE  MURAT TANRIVERDİ
ÜYE  NADİR ÜNLÜ
ÜYE  BÜLENT MUMCU 
 
 
TARIM, HAYVANCILIK VE ORMAN KOMİSYONU 
BAŞKAN SELAHATTİN KÜLCÜ
BAŞKAN V. HALİL ARSLAN
ÜYE  AYŞEGÜL SEYRAN
ÜYE  FARUK TÜRE
ÜYE  HÜDAYİ DEMİR
ÜYE  MESUT BEDEL 
ÜYE  MEHMET KALPAN
 
 
DOĞAL AFET VE KENTSEL DÖNÜŞÜM KOMİSYONU 
BAŞKAN ASLIHAN KÖSE
BAŞKAN V. POLAT AHMET
ÜYE  MÜRSEL DURMAZ 
ÜYE  SEMİH TÜRKCAN
ÜYE  OZAN EROĞLU
ÜYE  OSMAN DURDU
ÜYE  ERSAL KAYA