Komisyon Üyeleri Listesi

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 2021-2022 YILI KOMİSYON ÜYELERİ LİSTESİ

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MEC. I. BAŞKAN V.
AHMET YILDIZ
 
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MEC. II. BAŞKAN V.
HALİDE SERPİL ŞAHİN
 
BELEDİYE MECLİS ASİL DİVAN KATİPLERİ
1. ELİF KOÇ
2. RECAİ BAYKAN
 
 BELEDİYE MECLİS YEDEK DİVAN KATİPLERİ
1. ABDULLAH ÇALI
2. MERVE EKMEKCİ
3. SEMİH TÜRKCAN
4. SAMET USLU
 
ENCÜMEN ÜYELERİ                                               
 Ş.FETHİ YILDIZ
 MUTLU KESKİN
 ARİF BAYRAK
 ERGÜL AYDIN
 EMİN KOÇDEMİR
 
PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU  
BAŞKAN    TARIK KÖSE
BAŞKAN V.   ABDULLAH AKŞEKER 
RAPORTÖR   ALİ ZEYBEK
ÜYE    ALİ MERSİN
ÜYE   GALİP GÜR
ÜYE   MUSTAFA ENGİN KARGILI
ÜYE   MEHMET TEMİRTAŞ 
 
 
İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONU
BAŞKAN    TURGAY YEL
BAŞKAN V.   MURAT EVKE
ÜYE   MERVE EKMEKCİ
ÜYE   ASLIHAN KÖSE
ÜYE   OSMAN AYRADİLLİ
ÜYE   MAHMUT GÖK
ÜYE   ADNAN AKIN
 
 
ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU
BAŞKAN    ERCAN BARUTÇUOĞLU
BAŞKAN V.   KADİR KAHRAMAN
ÜYE   AYŞEGÜL SEYRAN
ÜYE   İBRAHİM ARSLAN
ÜYE   ERKAN DÖNMEZ
ÜYE   AHMET ERASLAN
ÜYE   AHMET KOÇINALI
 
 
EĞİTİM KÜLTÜR GENÇLİK VE SPOR KOM. 
BAŞKAN    ABDULLAH ÇALI
BAŞKAN V.   RECAİ BAYKAN
ÜYE   MİHRİMAH KOCABIYIK
ÜYE   NİHAT ARI
ÜYE   ZAFER YILDIZ
ÜYE   FARUK ADIYAMAN
ÜYE   FERİT GÜRSOY
 
 
ULAŞIM KOMİSYONU
BAŞKAN    MÜRSEL DURMAZ 
BAŞKAN V.   FARUK TÜRE
ÜYE   SEMİH TÜRKCAN
ÜYE   SAMET USLU
ÜYE   REMZİ ÇINAR
ÜYE   AYHAN ÖNAL
ÜYE   OĞUZ HANÇER 
 
 
HUKUK KOMİSYONU
BAŞKAN    HİCRAN BAŞKÖK
BAŞKAN V.   HASAN TURAN
ÜYE   HALİL ÇAKIR
ÜYE   AHMET YAŞAR AKBEY
ÜYE   ERCAN KORKMAZ
ÜYE   MUSTAFA ENGİN KARGILI
ÜYE   MEHMET AYBARS YILANLI 
 
 
SOSYAL İŞLER VE TURİZM KOMİSYONU
BAŞKAN    MURAT AVİNÇ 
BAŞKAN V.   AYŞEGÜL SEYRAN
ÜYE   CEMİL DEMİR
ÜYE   MİHRİMAH KOCABIYIK
ÜYE   ŞAHİN SEVİNÇ
ÜYE   AHMET ERASLAN
ÜYE   İSA SÖĞÜT 
 
 
KADIN ERKEK FIRSAT EŞİTLİĞİ KOMİSYONU
BAŞKAN    HALİDE SERPİL ŞAHİN
BAŞKAN V.   HİCRAN BAŞKÖK
ÜYE   ELİF KOÇ
ÜYE   KADİR KAHRAMAN
ÜYE   ASİYE ÇALIŞKAN
ÜYE   SERHAT SAVCI
ÜYE   FERİT GÜRSOY
 
 
ENGELLİLER KOMİSYONU
BAŞKAN    NURAY LAÇİNER
BAŞKAN V.   SELAMİ EKEMAN
ÜYE   ALİ ZEYBEK
ÜYE   FARUK TÜRE
ÜYE   GÜRKAN ESEN
ÜYE   NADİR ÜNLÜ
ÜYE   BÜLENT MUMCU 
 
 
TARIM, HAYVANCILIK VE ORMAN KOMİSYONU 
BAŞKAN    SELAHATTİN KÜLCÜ
BAŞKAN V.   HALİL ARSLAN
ÜYE   SELAMİ SELÇUK TÜRKMEN
ÜYE   SELAMİ EKEMAN
ÜYE   HÜDAYİ DEMİR
ÜYE   MESUT BEDEL 
ÜYE   MEHMET KALPAN
 
 
DOĞAL AFET VE KENTSEL DÖNÜŞÜM KOMİSYONU 
BAŞKAN    SAMET USLU
BAŞKAN V.   POLAT AHMET
ÜYE   LEVENT GÖRGÜN
ÜYE   MURAT DEMİR
ÜYE   OZAN EROĞLU
ÜYE   OSMAN DURDU
ÜYE   ERSAL KAYA