Haberler

Zafer Bayramı´nda muhteşem konser

Font Boyutu

 31 AĞUSTOS 2017

BASIN BÜLTENİ

ZAFER BAYRAMI´NDA MUHTEŞEM KONSER
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN NİLÜFER İLÇESİ’NDEKİ HALK KONSERİNDE SAHNE ALAN OKTAY ERTUĞRUL VE UMUT AKYÜREK SEVENLERİNE BAYRAM TADINDA BİR GECE YAŞATTI.

BURSA- Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Nilüfer İlçesi’ndeki halk konserinde sahne alan Oktay Ertuğrul ve Umut Akyürek sevenlerine bayram tadında bir gece yaşattı.

Büyükşehir Belediyesi şanlı destanının 95.yıl dönümünde ünlü sanatçılar Umut Akyürek ve Oktay Ertuğrul´u Nilüfer ilçesinde sevenleriyle buluşturdu. Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Kültür A.Ş tarafından organize edilen ve Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Hastane alanında gerçekleştirilen halk konserine Bursalılar yoğun ilgi gösterdi. İkili birbirinden güzel şarkılarını sevenleri için seslendirdi. Ünlü çiftin şarkılarına hayranları da eşlik ederken, Nilüfer´deki bayram coşkusu gece geç saatlere kadar sürdü.

Binlerce Türk bayrağının dağıtıldığı konserde etkinlik alanı gelincik tarlasına döndü. Gecenin sonunda Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe adına Muhsin Özlükurt, AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Celil Çolak ile AK Parti Nilüfer Kadın ve Gençlik Kolları başkanları Akyürek ve Ertuğrul´a çiçek ve hediye takdim etti.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 31.08.2017 | Okunma sayısı:1321

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir