Haberler

Zabıta teşkilatı 188 yaşında

Font Boyutu

 04 EYLÜL 2014

BASIN BÜLTENİ

ZABITA TEŞKİLATI 188 YAŞINDA
- BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI RECEP ALTEPE, 188. KURULUŞ YILINI KUTLAYAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ZABITA TEŞKİLATI’NI AĞIRLADI.
- BAŞKAN ALTEPE, ‘BURSA’NIN YÜZAKI’ OLARAK İFADE ETTİĞİ TEŞKİLATIN BAŞARILI ÇALIŞMALARININ SÜRMESİNİ DİLEDİ.

BURSA - Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, 188. kuruluş yılını kutlayan Büyükşehir Belediyesi Zabıta Teşkilatı’nı ağırladı. Başkan Altepe, ‘Bursa’nın yüzakı’ olarak ifade ettiği teşkilatın başarılı çalışmalarının sürmesini diledi.

4-8 Eylül Zabıta Haftası etkinlikleri sabah saatlerinde Atatürk Anıtı’na çelenk sunulması ile başladı. Buradaki törenin ardından Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Mahmut Turna ve beraberindeki heyet, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’yi ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, zabıta teşkilatının 188. kuruluş yıldönümünü kutladı. Teşkilatın Büyükşehir Belediyesi’nin dışa bakan yüzü olduğunu kaydeden Başkan Altepe, “Şehre dışarıdan gelen vatandaşlar çarşı ve pazardaki düzene bakıyor. Bu düzenin sağlanmasında da zabıta başrolü oynuyor. O nedenle zabıtanın başarısı Bursa açısından çok önemli” dedi.
Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Mahmut Turna ise, Büyükşehir’de 188 kadro ile hizmetin en iyisini vermek için gayret sarf ettiklerini söyledi.

BURSA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI
BASIN VE HALKLA İLIŞKILER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 04.09.2014 | Okunma sayısı:3954

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu