Haberler

ZABITA 183 YAŞINDA

Font Boyutu

Zabıta Teşkilatı’nın 183. kuruluş yıldönümü, çeşitli etkinliklerle kutlandı. 4–8 Eylül tarihleri arasında kutlanan ‘Zabıta Haftası’ nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’yi ziyaret eden zabıta teşkilatı mensupları, her zaman vatandaşa destek olacaklarını belirtti.

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Hüseyin Koçak ile zabıta şube müdürleri, zabıta müdürleri ve memurlar, sabah saatlerinde başlayan törenlerde Atatürk Anıtı’na çelenk sundu. Teşkilat mensupları daha sonra Acemler’deki makamında ziyaret ettikleri Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ye çiçek vererek çalışmalarında başarılar diledi.

 

“Bursa’yı daha iyiye taşıyacağız”

Zabıta teşkilatının belediyelerin en önemli birimlerinden biri olduğunu söyleyen Başkan Altepe, kuruluşunun 183. yılında teşkilat mensuplarını tebrik etti. Zabıtanın vatandaşın güvenliğinden sağlığına kadar pek çok konuda önemli görevler üstlendiğini ifade eden Başkan Altepe, “Kentin sorumluları olarak bizler, halkla iç içe ve halkın yanında olmaya devam edeceğiz. Hep birlikte Bursa’yı bugünden daha iyiye ve modern bir noktaya taşıyacağız” dedi.

 

“Zabıta halkın yanında”

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Hüseyin Koçak, zabıta memurlarının sorumluluk bilinciyle her an görev başında olduklarını söyledi. Zabıta teşkilatının 7 gün 24 saat vatandaşın yanında olduğunu belirten Koçak, “Çalışmalarımızda halka öncelik veriyoruz. Bizler halkın karşısında değil, yanındayız” şeklinde konuştu.

Tarih: 04.09.2009 | Okunma sayısı:5232

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir