Haberler

Yıldırım’a hizmet yağmuru

Font Boyutu

22 ARALIK 2014

BASIN BÜLTENİ

Yıldırım’a hizmet yağmuru
- Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerinden Yıldırım İlçesi’nin de nasibini alacağını söyledi.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerinden Yıldırım İlçesi’nin de nasibini alacağını söyledi.

AK Parti Yıldırım İlçe Teşkilatı Başkanı Hüdayi Yazıcı ve yeni yönetim kurulu üyeleri, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’yi ziyaret etti. Heykel’deki Tarihi Belediye Binası’nda gerçekleştirilen ziyarette, Başkan Altepe, yeni yönetime başarılar diledi, yapılacak çalışmalarla ilgili üyelerden bilgiler aldı.
Başkan Altepe, Yıldırım İlçesi’nin de kentteki hizmetlerden nasibini alması gerektiğini vurgulayarak, “Yıldırım, Bursa’nın en eski yerleşim bölgelerinden… 70 mahallesi bulunan ilçede yaklaşık 650 bin kişi yaşıyor. Büyükşehir Belediyesi olarak tüm mahallelerde her alanda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yıldırım İlçesi’nin de her derdini biliyoruz. Yıldırım İlçesi’nde de kentin her köşesinde olduğu gibi hizmetlerimizi gerçekleştirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.
Başkan Altepe, AK Parti Yıldırım İlçe Teşkilatı üyelerinin de ilçeye yapılan hizmetler konusunda takipçi olmaları gerektiğini vurguladı.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 22.12.2014 | Okunma sayısı:4348

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu