Haberler

Yeni Yıla Merhaba

Font Boyutu

31 ARALIK 2014

BASIN BÜLTENİ

Yeni Yıla Merhaba
- Bursa Büyükşehir Belediyesi Orkestrası, tüm bölümlerden sanatçıların yer aldığı 130 kişilik dev kadroyla gerçekleştirilen ‘Yeni Yıla Merhaba’ konserinde vatandaşları keyifli bir müzik yolculuğuna çıkardı.

BURSA – Büyükşehir Belediyesi Orkestrası, ‘Yeni Yıla Merhaba’ konseri ile Bursalılara eğlenceli bir akşam yaşattı.

Büyükşehir Belediyesi Orkestrası’nın muhteşem konseri, sanatseverleri Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM) Osmangazi Salonu’nda bir araya getirdi. Soğuk havaya aldırmadan konseri izlemeye gelen Bursalılar, eşsiz bir müzik ziyafetinin tanığı oldu. 2014’ün uğurlanarak taptaze umutlarla 2015 yılının karşılandığı konserde, gece boyunca coşku doruktaydı. Büyükşehir Belediye Bandosu, Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği bölümleri icra toplulukları ile Çalgıcı Mektebi Roman Orkestrası sanatçıları, keyifli konserde, renkli görüntülere imza attı. Konserde, en sevilen şarkılarla kulakların pasını silen sanatçılar, vatandaşlara tadına doyulmaz bir konser akşamı yaşattılar.
Konseri ilgiyle izleyen Bursalı sanatseverler, programın sonunda Büyükşehir Belediyesi Orkestrası’nın sanatçılarını uzun süre alkışlarıyla ödüllendirdi. Konseri keyifle izleyen Muhsin Özlükurt da Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin sanata ve sanatçıya verdiği değere işaret ederek, muhteşem konsere isimlerini yazdıran sanatçıları tebrik etti. Özlükurt, Bursalılara da yeni yılın sağlık, başarı ve mutluluk getirmesi dileğinde bulundu.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 31.12.2014 | Okunma sayısı:1917

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu