Haberler

YAZ SPOR OKULLARINDA SERTİFİKA SEVİNCİ

Font Boyutu

9 TEMMUZ 2011

BASIN BÜLTENİ

YAZ SPOR OKULLARINDA SERTİFİKA SEVİNCİ
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN YAZ SPOR OKULLARINDA YÜZME ÖĞRENEN İLK DÖNEM ÖĞRENCİLERİ SERTİFİKALARINI ALDI.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü tarafından yaz aylarında gerçekleştirilen ‘Yaz Spor Okulları’nın yüzme branşı ilk dönem öğrencileri, kursu tamamlayıp sertifika almanın heyecanını yaşadı.

Yaz aylarını Bursa’da geçiren çocukların okul stresini atmalarına imkan veren yaz spor okullarında, Çekirge’deki Havuzlupark Tesisleri’nde gerçekleştirilen yüzme branşının ilk dönemi sona erdi. Derslere devam ederek kursu tamamlayan öğrenciler, sertifikalarını da törenle aldı. Büyükşehir Belediyespor Kulübü Müdürü Taha Başparmak, kursların çocukların sağlıklı bireyler olarak yetiştirilmeleri amacıyla gerçekleştirildiğini ve kurslarda çocukların eğlence ile eğitimi bir arada deneyimlediğini belirtti. Sertifikalarına kavuşan çocuklar da kursu tamamlamanın mutluluğunu yaşadı. Veliler ise çocuklarına eğlenceli ve keyifli bir yaz eğitimi imkanı sunan Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ettiler.
Yaz spor okullarında bu yıl yüzme, basketbol, voleybol, karate, tenis, güreş, masa tenisi, bilardo, yelken, sualtı dalış ve amatör denizcilik branşlarında 1500 sporcu eğitim alıyor.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 

Tarih: 09.07.2011 | Okunma sayısı:5578

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir