Haberler

YAŞAMDAN KARELER

Font Boyutu


25 MAYIS 2010

BASIN BÜLTENİ

YAŞAMDAN KARELER
- OP. DR. CEYHUN İRGİL’İN ‘YAŞAMDAN KARELER’ BAŞLIKLI FOTOĞRAF SERGİSİ, ACIBADEM BURSA HASTANESİ SANAT GALERİSİ’NDE BİR AY BOYUNCA GÖRÜLEBİLİR.
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI RECEP ALTEPE’NİN DE İZLEDİĞİ SERGİ, MERKEZ İLÇELERİN BELEDİYE BAŞKANLARINI BİR ARAYA GETİRDİ.

BURSA – Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Op. Dr. Ceyhun İrgil, Türkiye’den ve dünyanın farklı ülkelerinde çektiği fotoğraflarını, ‘Yaşamdan Kareler’ adlı kişisel sergisinde sanatseverlerle buluşturdu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile Genel Sekreter Seyfettin Avşar’ın beğeniyle izlediği sergide, 88 fotoğrafını sanatseverlerle paylaşan İrgil, eserlerinin gördüğü ilgiden memnun olduğunu söyledi. Hayatın farklı renklerini gözler önüne seren özel sergide, Bursa Fotoğraf Sanatı Derneği (BUFSAD) ve Bursa Fotoimece Toğluluğu (BURFOT) üyesi de olan İrgil’in, Mısır’dan Mostar’a kadar gezdiği yerlerden fotoğrafladığı doğa ve insan manzaraları yer alıyor. Fotoğraf sanatının kendisi için vazgeçilmez bir tutku olduğunu söyleyen İrgil’in sergi heyecanına, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ve Gürsu Belediye Başkanı Orhan Özcü de ortak oldu.
Bursalı sanatseverlerin bir ay boyunca izleyebileceği ve Acıbadem Bursa Hastanesi sponsorluğunda gerçekleştirilen sergiden elde edilen gelir de Uludağ Onkoloji Dayanışma Derneği (Onko-Day) ve Türk Anneler Derneği’ne bağışlandı.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 25.05.2010 | Okunma sayısı:4443

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir