Haberler

VOLEYBOLCULAR MORAL DEPOLADI

Font Boyutu

 4 KASIM 2010

BASIN BÜLTENİ

VOLEYBOLCULAR MORAL DEPOLADI
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ BAYAN VOLEYBOL TAKIMI, VOLEYBOL ESKİ ANTRENÖRLERİNDEN MURAT MESTAN’IN VERDİĞİ YEMEKTE MORAL DEPOLADI.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü bünyesinde çalışmalarını sürdüren voleybolcular, yoğun çalışma temposunun stresini Mudanya´daki Otantik Restoran’da düzenlenen yemekle attı.

Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nün 2. ligde mücadele eden bayan voleybol A takımı, voleybol eski antrenörlerinden Murat Mestan tarafından Otantik Restoran’da verilen yemeğe katıldı.
Bursa’nın adını voleybolda da tüm Türkiye’ye ve dünyaya duyurmayı amaçlayan voleybolcular, 2. ligde başarılarını kanıtlayarak 1. lige yükselmeyi hedefliyor. Bu doğrultuda çalışmalarına yoğun bir şekilde devam eden sporcular, Murat Mestan’ın verdiği yemekte keyifli bir gün geçirdi. Çalışmalarını özveriyle sürdüren sporcular, yemekte bol bol sohbet edip, dostluklarını da pekiştirdi.
Genç voleybolcular, Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü yönetimi ile voleybol camiasının kendilerine verdiği destekten dolayı mutlu olduklarını söyleyerek, gördükleri desteğin çalışma azimlerini arttırdığına işaret etti.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 04.11.2010 | Okunma sayısı:7099

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir