Haberler

USTALARLA MÜZİK YOLCULUĞU

Font Boyutu


24 MAYIS 2011

BASIN BÜLTENİ

USTALARLA MÜZİK YOLCULUĞU
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ORKESTRASI TÜRK SANAT MÜZİĞİ BÖLÜMÜ İCRA HEYETİ, 2010 – 2011 SANAT SEZONUNUN SON KONSERİNDE, USTA SANATÇILAR SEHER DİLMAÇ MERİÇ VE TOLGA MERİÇ’İ AĞIRLADI.
- KONSERİ İZLEYEN USTA SANATÇI KUTLU PAYASLI DA KONSERE AYRI BİR RENK KATTI.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediye Orkestrası Türk Sanat Müziği Bölümü İcra Heyeti, 2010 – 2011 sanat sezonunu, keyifli bir konserle noktaladı.

Tayyare Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen konserde Büyükşehir Belediye Orkestrası Türk Sanat Müziği Bölümü İcra Heyeti, Serkan Gençer’in şefliğinde sahneye çıktı. Sanatseverlerin ilgiyle izlediği konsere sanatçılar Seher Dilmaç Meriç ve Tolga Meriç de konuk olarak renk kattı.
Bursalılara tadına doyulmaz bir müzik ziyafeti çeken sanatçıları izleyenler arasında Türk Sanat Müziği’nin ustalarından Kutlu Payaslı da vardı. Payaslı da bir ara sahneye çıkarak, sevilen eserleri yorumladı. Coşkulu konserin sonunda müzikseverler, sanatçıları ayakta alkışladı. Büyükşehir Belediyesi Orkestrası Müdürü Hakan Gökay Sarıoğlu ile Muhsin Özlükurt, usta sanatçıları çiçek vererek tebrik etti.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
 

Tarih: 24.05.2011 | Okunma sayısı:7390

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir