Haberler

Uluslararası BursaFotoFest yarışmalarına yoğun ilgi

Font Boyutu

24 KASIM 2014

BASIN BÜLTENİ

Uluslararası BursaFotoFest yarışmalarına yoğun ilgi
- Bu yıl ‘Birlikte Yaşamak’ temasıyla dördüncüsü düzenlenen Uluslararası Bursa Fotoğraf Festivali’nin (Internatıonal BursaPhotoFest) fotoğraf yarışması için 39 ülkeden bin 166 başvuru geldi.

BURSA – 4. Uluslararası Bursa Fotoğraf Festivali (BursaFotoFest) kapsamında düzenlenen fotoğraf yarışmasına 6 kıtadan yüzlerce başvuru geldi

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Kent Konseyi (BKK) ve BUFSAD işbirliğiyle bu yıl 4.’sü düzenlenen 4. Uluslararası Bursa Fotoğraf Festivali (BursaFotoFest) kapsamında ‘Birlikte Yaşamak’ temalı fotoğraf yarışması düzenleniyor. Fotoğraf tutkunlarının www.bursaphotofest.org adresi üzerinden dijital olarak katıldığı uluslararası fotoğraf yarışmasına 39 ülkeden ve Türkiye’nin 57 kentinden bin166 başvuru yapıldı. 3862 fotoğrafın geldiği yarışmanın patronaj numarası ‘United Photographers International’ (UPI) tarafından veriliyor. Seçici kurul toplantısı 29 Kasım Cumartesi günü yapılacak. Yarışmanın jüri üyeliklerini ise Prof. Dr. Sabit Kalfagil, Öğr. Gör. Kamil Fırat, Dr. Ceyhun İrgil, Neslişah Hanzade Erbey Kuşku, Öğr. Gör. Alper Bilsel, Bülent Suberk ve Öğr. Gör. Mustafa Bilge Satkın yapıyor. .

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 24.11.2014 | Okunma sayısı:1597

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir