Haberler

Uluslararası Bursa Fotofest müracaatları başlıyor

Font Boyutu

16 EYLÜL 2014

BASIN BÜLTENİ

Uluslararası Bursa Fotofest müracaatları başlıyor
- Birlikte yaşamak temalı fotoğraf yarışması başladı.
- Bu yıl ‘Birlikte Yaşamak’ temasıyla dördüncüsü düzenlenecek olan Uluslararası Bursa Fotoğraf Festivali’nin (Internatıonal Bursa Photo Festival) fotoğraf yarışması için başvurular açıldı.

BURSA – 4. Uluslararası Bursa Fotoğraf Festivali kapsamında düzenlenen fotoğraf yarışması için başvurular başladı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Kent Konseyi (BKK) ve BUFSAD işbirliğiyle bu yıl 4.’sü düzenlenecek olan 4. Uluslararası Bursa Fotoğraf Festivali (BursaFotoFest) kapsamında ‘Birlikte Yaşamak’ temalı fotoğraf yarışması gerçekleştiriliyor. Fotoğraf tutkunlarının www.bursaphotofest.org adresi üzerinden başvurabileceği uluslararası fotoğraf yarışması için son tarih ise 20 Kasım. Katılımcıların en fazla 4 fotoğrafla başvurabileceği yarışmanın jüri üyeliklerini ise Prof. Dr. Sabit Kalfagil, Öğr. Gör. Kamil Fırat, Dr. Ceyhun İrgil, Neslişah Hanzade Erbey Kuşku, Öğr. Gör. Alper Bilsel, Bülent Suberk ve Öğr. Gör. Mustafa Bilge Satkın yapıyor. Uluslararası kurallara göre düzenlenen BursaFotoFest yarışmasının patronaj numarası ‘United Photographers International’ (UPI) tarafından veriliyor.

BKK Başkanı Semih Pala, “Bu yıl dördüncüsü yapılacak olan Uluslararası BursaFotoFest yarışma ve festivaline Bursalıların yine büyük bir ilgi göstereceğini tahmin ediyoruz” dedi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 

Tarih: 16.09.2014 | Okunma sayısı:2785

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir