Haberler

TOSYÖV’den Kent Konseyi’ne ziyaret

Font Boyutu

08 EYLÜL 2014

BASIN BÜLTENİ

TOSYÖV’den Kent Konseyi’ne ziyaret
- Bursa Kent Konseyi (BKK) Başkanı Semih Pala, TOSYÖV Bursa Destekleme Derneği Başkanı İsmail Hakkı Kavurmacı ve Konrad Adenauer Stiftung Vakfı Türkiye Koordinatörü Dr. Colin Dürkop’u ağırladı.

BURSA – TOSYÖV Bursa Destekleme Derneği Başkanı İsmail Hakkı Kavurmacı ve Konrad Adenauer Stiftung Vakfı Türkiye Koordinatörü Dr. Colin Dürkop, Bursa Kent Konseyi (BKK) Başkanı Semih Pala’yı ziyaret etti.

BKK ofislerindeki ziyarette kent konseyinin yapısı ve çalışmaları hakkında bilgi veren BKK Başkanı Semih Pala, kurulduğu günden bu yana kent konseyinin önemli kurumsal yapı haline geldiğini ifade etti. Büyükşehir Belediyesi’nin destek ve katkılarıyla Türkiye’nin en büyük ve en güçlü kent konseyi haline geldiklerini anlatan Pala, 4 meclisi, 30 ayrı çalışma grubu, yüzlerce katılımcısıyla yılda ortalama bin 500 yüz etkinlik yaptıklarını söyledi. Bursa’nın her türlü meselesiyle yakından ilgilendiklerini aktaran Pala, herkese ve her kesime hitap ettiklerini, ‘Toplumsal Denge Çizgisi’ anlayışıyla hareket ettiklerini belirtti. Bireysel ve kurumsal birçok katılımcıyla ortak çalışmalar yaptıklarını anlatan Pala, TÖSYÖV ile de yıllardır birlikte çalıştıklarını ve ortak projeler üretmeye devam edeceklerini söyledi.
TOSYÖV Bursa Destekleme Derneği Başkanı İsmail Hakkı Kavurmacı ise yaptıkları çalışmalara destek veren BKK’ye teşekkür etti. Ziyaretin sonunda BKK Başkanı Semih Pala tarafından konuklara BKK’yi anlatan kitap seti hediye edildi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 

Tarih: 08.09.2014 | Okunma sayısı:1487

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir