Haberler

TOPLUMUN HER KESİMİNE HİTAP EDİYORUZ

Font Boyutu

14 OCAK 2013

BASIN BÜLTENİ

“TOPLUMUN HER KESİMİNE HİTAP EDİYORUZ”
-NECATİBEY KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ OKUL YÖNETİCİLERİ VE OKUL AİLE BİRLİĞİ, BURSA KENT KONSEYİ’Nİ ZİYARET EDEREK YÜRÜTÜLEN FAALİYETLERLE İLGİLİ BİLGİLER ALDILAR.
-BURSA KENT KONSEYİ BAŞKANI SEMİH PALA, TOPLUMUN HER KESİMİNE AÇIK OLDUKLARINI SÖYLEDİ.

BURSA – Bursa Kent Konseyi Başkanı Semih Pala, Necatibey Kız Teknik ve Meslek Lisesi okul yöneticilerini ve okul aile birliği üyelerini makamında ağırladı.

Bursa Kent Konseyi ofislerindeki ziyarette Necatibey Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı Ragıp Burak’a, okul aile birliği yöneticileri ve öğretmenlerden oluşan heyet eşlik etti. Bursa Kent Konseyi Genel Sekreter Yardımcısı Ayşe Hacıoğlu ve Yerel Gündem Şube Müdürvekili Yasemin Tatlı’nın hazır bulunduğu ziyarette konuşan Bursa Kent Konseyi Başkanı Semih Pala, ‘Toplumsal Denge Çizgisi’ anlayışıyla toplumun her kesimini kucakladıklarını ifade etti. 4 meclis, 34 çalışma grubu ve yüzlerce gönüllüsü ile Türkiye’ye örnek bir Bursa markası oluşturduklarını anlatan Pala, “Göreve geldiğimiz günden bu yana 43 aylık dönemde yaklaşık 4800 faaliyet yaptık. Başarımızdaki en büyük etken, toplumsal denge çizgisi anlayışımız, herkese ve her kesime hitap ediyor oluşumuz ve herkese toplantılarda mikrofon vermemizdir. Bursa’yı ilgilendiren her konuyu gündemimize alıyoruz, tartışıyoruz ve konuşuyoruz” dedi.
Gençlik Meclisi tarafından her yıl ‘Lise Temsilcileri Buluşması’ düzenlendiğini ve buluşmaya katılan öğrencilere tek tek kürsüde söz verildiğini hatırlatan Pala, “Siz değerli öğretmenlerimizin yetiştirdiği öğrenciler bu tarz buluşmalarda kürsüye çıkıp kendilerini ifade ediyorlar. Eğitim-öğretim ile ilgili öneri ve görüşlerini bizlerle paylaşıyorlar. Necatibey Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Bursa’nın köklü eğitim kurumları arasında yer alıyor. Kurulduğu günden bu yana birçok tanınmış isim bu okuldan mezun oldu. Bursa Kent Konseyi olarak Bursa’nın bu güzide eğitim kurumu ile her türlü ortaklık geliştirmeye hazırız” diye konuştu.
Necatibey Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı Ragıp Burak ise, okulda yürütülen faaliyetler hakkında bilgiler verdi. Ziyaretin sonunda Müdür Yardımcısı Ragıp Burak tarafından Bursa Kent Konseyi Başkanı Semih Pala’ya öğrenciler tarafından yapılan hediyelik eşyalar takdim edildi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 14.01.2013 | Okunma sayısı:2413

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir