Haberler

TKM’de musiki dolu gece

Font Boyutu

21 KASIM 2013

BASIN BÜLTENİ

TKM’de musiki dolu gece
- Bursa Kent Konseyi (BKK) Türk Sanat Müziği Çalışma Grubu tarafından verilen konser, sanatseverlerin büyük beğenisini topladı.

BURSA – Bursa Kent Konseyi (BKK) Türk Sanat Müziği Çalışma Grubu, düzenlediği konserle sanatseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Tayyare Kültür Merkezi’nde (TKM) düzenlenen konsere, Bursalı sanatseverler yoğun ilgi gösterdi. Konserin açılışında konuşan usta sanatçı Burhan Dikencik, icra ettikleri sanata herkese sevdirmeye çalıştıklarını belirtti. Dikencik, tüm sezon boyunca kendilerine destek veren Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ye, Bursa Kent Konseyi Başkanı Mehmet Semih Pala’ya ve tüm sanatseverlere teşekkür etti.
İki bölüm halinde gerçekleştirilen ve sanatseverlerin de beğeniyle izlediği konserde, farklı makamlarda eserler koro ve solo olarak seslendirildi. Sahneye şef olarak çıkan usta sanatçı Burhan Dikencik ve gönüllü sanatçıların performansı ise dinleyenlerden büyük alkış aldı.
Konuşmaların ardından BKK Başkan Yardımcısı Lütfi Taşcı ve BKK Kadın Meclisi Başkanı Kadriye Sarıbıyık, Dikencik’e ve Şef Yardımcısı Bahar Güldüren’e çiçek vererek teşekkür etti.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 21.11.2013 | Okunma sayısı:1848

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir