Haberler

Tayyare’de ‘Sinema Günleri’

Font Boyutu

19 ARALIK 2014

BASIN BÜLTENİ

Tayyare’de ‘Sinema Günleri’
- Çocuklar, Tayyare Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen ‘Sinema Günleri’nde keyifli animasyonları izleme şansını buluyor.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Tayyare Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen ‘Sinema Günleri’, ‘Acemi Gladyatör’, ‘Kahraman Maymun’ ve ‘Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2’ gibi filmleri çocuklarla buluşturuyor.

Büyükşehir Belediyesi’nin kültür sanat faaliyetleri kapsamında, ‘Bursa, sinemaya seyirci kalmayacak’ fikriyle Tayyare Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen ‘Sinema Günleri’, keyifli filmleri çocuklarla buluşturmaya devam ediyor. Her salı, Perşembe ve cuma günleri, 10.30 ve 13.30 saatleri ile pazar günleri de 13.30 ve 15.00 saatlerinde gerçekleştirilen animasyon film gösterimleri, çocukları sinemayla tanıştırma hedefi taşıyor. Film gösterimlerinin tam 5 TL, öğrenci ise 3 TL değerindeki biletlerle fiilm keyfi yaşatan etkinlikte, kısa süre sonra çocuklar üç boyutlu film keyfini de yaşamaya başlayacaklar. Bu yıl 5 Aralık’ta başlayan film gösterimlerine özellikle okullar yoğun ilgi gösteriyor. İki haftadır ‘Acemi Gladyatör’ün seyircisiyle buluştuğu etkinlik çerçevesinde, 19 ile 30 Aralık tarihleri arasında ‘Kahraman Maymun’, 2 ile 29 Ocak tarihleri arasında ise ‘Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2’ filmleri izlenebilecek.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 19.12.2014 | Okunma sayısı:5001

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir