Haberler

TABELA KİRLİLİĞİNE SON

Font Boyutu

 16 OCAK 2013

BASIN BÜLTENİ

TABELA KİRLİLİĞİNE SON
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN YAPILAN ÇALIŞMALARLA, MUDANYA YOLU’NDA VE VİŞNE CADDESİ’NDEKİ REKLAM TABELALARI KALDIRILDI.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi, kente nefes aldıracak çalışmaları kapsamında Mudanya Yolu ve Vişne Caddesi’ndeki tabelaları kaldırarak caddelere daha sağlıklı bir görünüm kazandırdı.

Büyükşehir Belediyesi sorumluluk alanlarında Kaynak Geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanlığı kontrolünde İlan ve Reklam Şube Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalarda, Mudanya Yolu Tepedevrent Mevkii’nde, geliş ve gidiş güzergahında izinsiz bulunan, İlan ve Reklam Yönetmeliği’ne aykırı olduğu tespit edilen totem ve tabela türü reklam panoları kaldırıldı. Ayrıca yol ve kaldırım düzenlemesi yapılan Duaçınarı Vişne Caddesi’nde kamuya ait yaya yolunda bulunan totem ve tabelalar da kesildi. Kentin en işlek caddelerinden olan Mudanya Yolu ve Vişne Caddesi’nde kirliliğe neden olan tabelaların kaldırılması çalışmalarının Bursa’nın tüm giriş çıkışları ve Büyükşehir Belediyesi sınırları içerisinde devam edeceği belirtildi.

BURSA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI
BASIN VE HALKLA İLIŞKILER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 16.01.2013 | Okunma sayısı:3621

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir