Haberler

Sunay Akın ve İlhan Şeşen´den Bursa´da aşk şarkıları ve öyküleri

Font Boyutu

13 ŞUBAT 2018

BASIN BÜLTENİ

SUNAY AKIN VE İLHAN ŞEŞEN’DEN BURSA’DA AŞK ŞARKILARI VE ÖYKÜLERİ
- SUNAY AKIN VE İLHAN ŞEŞEN’İN BİRLİKTE SAHNE ALDIĞI ‘AŞK ŞARKILARI VE ÖYKÜLER KONSERİ’, MERİNOS AKKM’DE BURSALI SEVENLERİN YOĞUN KATILIMIYLA DÜZENLENDİ.

BURSA – Şair, yazar ve araştırmacı Sunay Akın ile aşk şarkılarının sevilen yorumcusu İlhan Şeşen, Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde (Merinos AKKM) düzenlenen ‘Aşk Şarkıları ve Öyküler Konseri’nde Bursalı sanatseverlere keyifli bir akşam yaşattı.

Sunay Akın ve İlhan Şeşen’in birlikte sahne aldığı ‘Aşk şarkıları ve Öyküler Konseri’, Merinos AKKM Orhangazi Salonu’nda düzenlendi. Bursalı sanatseverlerin yoğun ilgi gösterdiği konserde, Sunay Akın’ın sahibi olduğu Oyuncak Müzesi’nin de tanıtımı yapıldı. Şair, yazar, tiyatrocu ve araştırmacı olan Sunay Akın ile aşk şarkılarının sevilen yorumcusu İlhan Şeşen, konserin başında şehitlerimizi andı.

Programda, Sunay Akın tarafından akıcı dili ve kendine has üslubuyla örnek hayatlar ve aşk hikayeleri anlatıldı. Usta sanatçı İlhan Şeşen de en özel bestelerini Bursalılar için seslendirdi. Yaklaşık 2 saat süren program sonunda iki usta isim de uzun süre Bursalılar tarafından alkışlandı.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI

Tarih: 13.02.2018 | Okunma sayısı:1254

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir