Haberler

Sultanlar Çanakkale´den şen döndü

Font Boyutu

 25 EKİM 2017

BASIN BÜLTENİ

SULTANLAR ÇANAKKALE´DEN ŞEN DÖNDÜ
- VESTEL VENÜS SULTANLAR LİGİNDE GERİDE KALAN İKİ HAFTADA GALİBİYET ELDE EDEMEYEN BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ, LİGİN ÜÇÜNCÜ HAFTASINDA DEPLASMANDA OYNADIĞI ÇANAKKALE BELEDİYESİ KARŞISINDA SALONDAN 3-0 GALİP AYRILARAK BU SEZON LİGDEKİ İLK GALİBİYETİNİ ALMIŞ OLDU.

BURSA - Vestel Venüs Sultanlar liginde geride kalan iki haftada galibiyet elde edemeyen Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, ligin üçüncü haftasında deplasmanda oynadığı Çanakkale Belediyesi karşısında salondan 3-0 galip ayrılarak bu sezon ligdeki ilk galibiyetini almış oldu.

Çanakkale Anafartalar Spor Salonu´nda oynanan karşılaşmanın ilk setinde iyi bir oyun sergileyen yeşil-beyazlar bu seti 25-22 alarak setlerde 1-0 öne geçerken, geriye düştüğü ikinci ve üçüncü setleri de 25-23 ve 25-21 geçmeyi bilerek salondan 3-0 galip ayrıldı.

Bu sonucun ardından puanını 5 ´e yükselten Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, Vestel Venüs Sultanlar Ligi dördüncü haftasında 28 Ekim Cumartesi günü saat 14:00´da Cengiz Göllü Voleybol Salonu´nda Halkbank ile karşılaşacak.

BURSA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI
BASIN VE HALKLA İLIŞKILER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 25.10.2017 | Okunma sayısı:1595

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir