Haberler

Sultanlar Çanakkale kampını tamamladı

Font Boyutu

 31 AĞUSTOS 2017

BASIN BÜLTENİ

SULTANLAR ÇANAKKALE KAMPINI TAMAMLADI
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ BAYAN VOLEYBOL TAKIMI, YENİ SEZON HAZIRLIKLARININ İKİNCİ ETABI OLAN ÇANAKKALE KAMPINI YAPTIKLARI SON ANTRENMANLA TAMAMLADI.

BURSA - Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Bayan Voleybol takımı, yeni sezon hazırlıklarının ikinci etabı olan Çanakkale kampını yaptıkları son antrenmanla tamamladı.

Milli takımlarında bulunan oyuncularından yoksun olarak çalışmalarını sürdüren yeşil-beyazlılarda Baş Antrenör Angelo Anibal Vercesi yapılan kampın takım açısından çok faydalı geçtiğini belirtti. Takımdaki oyuncuların kaynaşması ve arkadaşlık bağının güçlenmesi açısından önemli bir kamp geçirdiklerini de söyleyen başarılı teknik adam, Bursa’da yapılacak olan Cengiz Göllü Voleybol Turnuvası ve Bulgaristan’da katılacakları turnuvanın ardından sezona tam olarak hazır olacaklarını ifade etti.

Milli takımlarında bulunan Nikolova, Leys ve Blein’in takıma kısa sürede adapte olacağını da sözlerine ekleyen başarılı teknik adam, onlarında da takıma katılmasının ardından Sultanlar Ligi’ne daha güçlü başlayacaklarını söyledi.
Yeşil-beyazlıların yeni transferi Gizem Karadayı kamp ortamının takımın kaynaşması açısından çok faydalı olduğunu belirtirken, geçen sezon yıldızını parlatarak Milli takıma yükselen Fatma Yıldırım’da yapılan çalışmaların sporcular adına çok yararlı geçtiğini ve bu sezon da lige iyi başlayarak, en iyi şekilde tamamlamak istediklerini ifade etti.
Kampın son antrenmanın ardından bayram tatiline çıkan yeşil-beyazlılar, hatıra fotoğrafı çektirerek kampı noktaladı.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 31.08.2017 | Okunma sayısı:1078

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir