Haberler

Sultanlar Avusturya´dan zaferle dönüyor

Font Boyutu

 25 KASIM 2014

BASIN BÜLTENİ

SULTANLAR AVUSTURYA’DAN ZAFERLE DÖNÜYOR
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ BAYAN VOLEYBOL TAKIMI CEV CHALLENGE CUP İKİNCİ TUR RÖVANŞ MAÇINDA DA AVUSTURYALI RAKİBİNE SET VERMEDEN ÜÇÜNCÜ TURA İSMİNİ YAZDIRDI.

AVUSTURYA - Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Bayan Voleybol Takımı CEV Challenge Cup ikinci tur rövanş maçında da Avusturyalı rakibine set vermeden üçüncü tura ismini yazdırdı.

CEV Challenge Cup ikinci tur ilk karşılaşmasında rakibi Avusturya’nın UVC Holding Graz takımını set vermeden 3-0 yenen Bursa Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol takımı rövanş maçında da rakibini aynı skorla zorlanmadan geçerek üçüncü tura çıktı. Bluebox Arena’da oynanan karşılaşmaya etkili başlayan filenin sultanları ilk seti 11 - 25 aldı. İkinci sette İpek’in etkili bloklarının karşısında direnci kırılan Avusturya ekibi ikinci seti de 12 -25 kaybetti. Üçüncü sette de etkili oyun ortaya koyan Bursa Büyükşehir Belediyespor’un sultanları bu seti de 25 -13 kazanarak iki maçta da set vermeden tur atlamış oldu.
Bursa Büyükşehir Belediyespor’un üçüncü turdaki rakibi ise Belçika’da oynanacak olan Happel Amigos Zoersel (Belçika) – SK Olomouc (Çek Cumhuriyeti) takımlarının oynayacağı karşılaşmanın ardından belli olacak. İlk maçı SK Olomouc kendi evinde rakibi Happel Amigos Zoersel’i 3 – 2 yenmişti.

SALON : BLUE BOX ARENA
HAKEMLER: Jasmin Huseynovic, Igli Feshti
SÜRE : 58 dk. (1. Set 21, 2. Set 18, 3. Set 19)
UVC HOLDİNG GRAZ: Korb, Jerkovic, Dumphart, Konrad, Dörfler, Ehrart ,(Shröttner – Libero)
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR: Dusanka, Seda, İpek, Birgül, Meryem, İvana(Aylin – Libero)

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 25.11.2014 | Okunma sayısı:1536

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir