Haberler

Sultanlar Avrupa’da çok farklı

Font Boyutu

11 KASIM 2014

BASIN BÜLTENİ

SULTANLAR AVRUPA’DA ÇOK FARKLI
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ BAYAN VOLEYBOL TAKIMI, CEV CHALLENGE CUP İLK MAÇINDA AVUSTURYALI RAKİBİNİ RAHAT GEÇTİ.

BURSA - Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Bayan Voleybol Takımı, CEV Challenge CUP ilk maçında Avusturyalı rakibini rahat geçti.

Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Bayan Voleybol takımı CEV Challenge CUP ilk maçında tur bileti almak için Avusturya’nın UVC Holding Graz Takımı ile karşılaştı. Cengiz Göllü Spor Salonu’nda taraftar desteğini de arkasına alarak maça, Dusanka, Seda, Aylin, Birgül, Meryem ve İpek altısıyla başlayan Bursa Büyükşehir Belediyespor ilk sette 2-0 geriye düşmesine karşılık arda arda 9 sayılık bir seri ile seti 25-13 skorla tamamdı.
Bursa Büyükşehir Belediye Bandosu’nun tribünleri coşturduğu karşılaşmanın ikinci setine İpek – Selen değişikliği ile başlayan Büyükşehir’in sultanları üstün oyununu seri sayılarla perçinledi. Rakibin basit hatalarını rahatlıkla avantaja çeviren sultanlar ikinci seti de 19 sayı farkla 25 - 6 geçti.
Son sette Büyükşehir Belediyespor zaman zaman geriye düşse de tecrübesini ortaya koyarak bu seti de 25 -20 kazanıp tur kapısını araladı.
Bu sezon alt yapıdan A takıma yükselen genç oyuncu Yaren Hatipoğlu’nun ilk Avrupa kupası deneyimi yaşadığı karşılaşmada Bayan Basketbol Takımı ve Voleybol genç takımları da sahada mücadele eden arkadaşlarını yalnız bırakmadı.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
 

Tarih: 11.11.2014 | Okunma sayısı:1846

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir