Haberler

Sporda hedef 2020

Font Boyutu

9 MAYIS 2016

BASIN BÜLTENİ

Sporda hedef 2020
- 2020 Olimpiyatlarına doğru tırmanışın geleceği Bursa’da şekillendi.

BURSA – 2020 Olimpiyatlarına doğru ‘Spor Tırmanış Çalıştayı’, 6-8 Mayıs tarihlerinde Bursa’da Umurbey İpek Tasarım Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Dağcılık Federasyonu işbirliğinde düzenlenen ‘Spor Tırmanış Çalıştayı’, Büyükşehir Belediyesi Umurbey İpek Tasarım Merkezi’nde gerçekleştirildi. Dağcılık Federasyonu yönetimi ve Bursa’da faaliyet gösteren dağcılık kulüpleri temsilcilerinin katılımlarıyla yapılan çalıştayda, spor tırmanışının geleceği mercek altına alındı.
Programa katılan Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Abdülkadir Karlık, sporun ve sporcunun her zaman yanında olan Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin, Bursa’da ilk kez düzenlenen ‘Spor Tırmanış Çalıştayı’na ev sahipliğinden dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi. Karlık, spora verilen desteğin bundan sonra da artarak devam edeceğini belirterek, dağcılık sporunun önemine dikkati çekti. Dağcılık Federasyonu Başkanı Alaattin Karaca, Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne anlamlı çalıştaydan ötürü teşekkür etti. Konuşmaların ardından Başkanvekili Karlık, katılımcılara hediyelerini takdim etti.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 09.05.2016 | Okunma sayısı:1511

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir