Haberler

SOSYAL TESİSLER BURSA’NIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

Font Boyutu

 26 ARALIK 2012

BASIN BÜLTENİ

SOSYAL TESİSLER BURSA’NIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İŞTİRAKLERİNDEN BURFAŞ PERSONELİNİN BİR ARAYA GELDİĞİ GECE, BİRLİK VE DAYANIŞMA ÖRNEĞİNE SAHNE OLDU.
- BURSA’DA HALKIN MUTLULUĞUNU ÖNEMSEDİKLERİNİ BELİRTEN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI RECEP ALTEPE, KENTİN HER KÖŞESİNDE BULUNAN SOSYAL TESİSLERİN VATANDAŞLARIN YÜZLERİNİ GÜLDÜRDÜĞÜNÜ SÖYLEDİ.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden BURFAŞ tarafından çalışanlarına yönelik düzenlenen ‘Birlik ve Dayanışma Gecesi’, personele moral verdi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Merinos GölPark’ta düzenlenen dayanışma gecesinde BURFAŞ çalışanlarının Bursa’nın kalkınmasına büyük katkısının olduğunu belirtti. Başkan Altepe, BURFAŞ’ın işlettiği sosyal tesisleriyle kentin her köşesinde vatandaşlara ulaştığına işaret ederek, “BURFAŞ personelini, Bursa’ya kazandırdıkları güzel hizmetlerinden dolayı tebrik ediyorum. Büyükşehir Belediyesi ve BURFAŞ olarak öncelikli hedefimiz, kalite ve güvenle hizmettir. Bursalı hemşehrilerimize hizmet etmek bizim için büyük onurdur” dedi.

“BURFAŞ’ın hizmetleri yüzleri güldürüyor”
Başkan Altepe, Bursa’nın pek çok değeri bir arada bulundurduğuna ve her konuda diğer kentlere örnek olduğunu vurgulayarak, “Bursa, bu döneme damgasını vuruyor. Halkımızın mutluluğunu önemsiyoruz. Sosyal tesislerde de Bursa en iyi konumda. Gemlik’ten Mudanya’ya herkese ulaşıyoruz ve sosyal tesislerde konuklarımızı ağırlıyoruz. Büyükşehir Belediyesi bayrağının dalgalandığı her yerde halkımızın mutluluğunu amaçlıyoruz. BURFAŞ’ın güzel hizmetleri, Büyükşehir Belediyesi’nin gülen yüzü oluyor” diye konuştu.
Başkan Altepe, Bursalılara layık olmak için heyecanla ve aynı yüksek performansla çalışmaya devam edeceklerini vurguladı.

“Büyük bir aileyiz”
BURFAŞ Genel Müdürü Mustafa Çaltılı da tarihin nabzının attığı nezih mekanların BURFAŞ tarafından işletildiğini söyleyerek, “BURFAŞ olarak her zaman Bursalıların hizmetindeyiz. İşimizi layıkıyla yapmaya devam edeceğiz. Bizler özel sektöre rakip değiliz. Bazen özel sektörden örnek oluyor, bazen de özel sektöre örnek oluyoruz. BURFAŞ olarak büyük bir aileyiz” dedi.
BURFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Karadağ ve Murahhas Üye Muttalip Alemdar da BURFAŞ çalışanlarının emekleriyle Bursa’ya değer kattığını belirtti. BURFAŞ çalışanlarının moral topladığı gecede, yılın en başarılı personeline plaketleri ve ödülleri verildi, pasta kesilerek dayanışma örneği gözler önüne serildi. Coşkulu gecede, BURFAŞ yönetim ve denetim kurulu üyeleriyle çalışanlar hep birlikte halay çekerek gönüllerince eğlendi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 26.12.2012 | Okunma sayısı:5300

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu