Haberler

SOHBET GELENEĞİ D.MEHMET DOĞAN’LA DEVAM EDİYOR

Font Boyutu

 11 OCAK 2013

BASIN BÜLTENİ

SOHBET GELENEĞİ D.MEHMET DOĞAN’LA DEVAM EDİYOR
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, TÜRKİYE YAZARLAR BİRLİĞİ BURSA ŞUBESİ VE BURFAŞ İLE ORTAKLAŞA DÜZENLENEN ‘CUMARTESİ SOHBETLERİ’NİN BU HAFTAKİ KONUĞU TÜRKİYE YAZARLAR BİRLİĞİ ONURSAL BAŞKANI VE BÜYÜK TÜRKÇE SÖZLÜK YAZARI D.MEHMET DOĞAN OLACAK.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Yazarlar Birliği Bursa Şubesi ve BURFAŞ ile ortaklaşa düzenlenen ‘Cumartesi Sohbetleri’nin bu haftaki konuğu Türkiye Yazarlar Birliği Onursal Başkanı ve Büyük Türkçe Sözlük Yazarı D.Mehmet Doğan olacak.

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından restore edilip açılan ve Bursa’nın kültür hayatına kazandırılan Emir Sultan Kültür Merkezi birbirinden seçkin konukları “Cumartesi Sohbetleri’nde ağırlamaya devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Yazarlar Birliği Bursa Şubesi ve BURFAŞ ile ortaklaşa gerçekleştirilen ve sohbet geleneği ile yapılan programa geçtiğimiz hafta Prof. Dr. Sadettin Ökten konuk olmuştu. Bu hafta Türkiye Yazarlar Birliği Onursal Başkanı ve Büyük Türkçe Sözlük Yazarı olan D.Mehmet Doğan’ın konuk olacağı “Emir Sultan Cumartesi Sohbetleri” programı Emir Sultan Kültür Merkezi’nde 12 Ocak Cumartesi (YARIN) akşamı saat 19.30’da başlayacak. D. Mehmet Doğan Emir Sultan Cumartesi Sohbetlerinde “Dil ve Medeniyet” konulu bir konferans verecek.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 11.01.2013 | Okunma sayısı:5943

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir