Haberler

Soğukkuyu’dan İzmir Yolu’na artık çıkış yok

Font Boyutu

 21 KASIM 2014

BASIN BÜLTENİ

Soğukkuyu’dan İzmir Yolu’na artık çıkış yok
- Soğukkuyu Caddesi’nden İzmir Yolu’na çıkış, 23 Kasım Pazar günü saat 10.00’dan itibaren araç trafiğine kapatılacak ve Soğukkuyu Caddesi’ni kullanan araçlar Mudanya Yolu Sanayi Caddesi’ne yönlendirilecek.

BURSA – Soğukkuyu Caddesi’nden İzmir Yolu’na çıkış, 23 Kasım Pazar günü saat 10.00’dan itibaren araç trafiğine kapatılacak.

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre; Batı Yakın Çevre Yolu Avrupa Konseyi Bulvarı istikametinden Soğukkuyu Caddesi’ni takiben İzmir Yolu’na çıkan araçların özellikle sabah ve akşam trafiğinde yoğunluğa ve trafik kazalarına sebebiyet vermesi nedeniyle UKOME kurulunun 31.10.2014 tarih ve 424 sayılı kararı ile Soğukkuyu Caddesi’nden İzmir Yolu’na araç çıkışı yasaklandığı belirtildi.
Buna göre, Soğukkuyu Caddesi’nden İzmir Yolu’na çıkış, 23 Kasım Pazar günü saat 10.00’dan itibaren araç trafiğine kapatılacak olup Soğukkuyu Caddesi’ni kullanan araçlar Mudanya Yolu Sanayi Caddesi’ne yönlendirilecektir. Bu nedenle Batı Yakın Çevre Yolu Avrupa Konseyi Bulvarı istikametinden gelen ve İzmir Yolu istikametine gidecek araç sürücülerinin İzmir yön levhaları ile belirtilmiş olan Acemler Köprülü Kavşağı güzergahını kullanmaları gerekmektedir.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 21.11.2014 | Okunma sayısı:4350

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir