Haberler

Şoförlere ‘iş hayatında davranış’ eğitimi

Font Boyutu

 31 OCAK 2014

BASIN BÜLTENİ

ŞOFÖRLERE ‘İŞ HAYATINDA DAVRANIŞ’ EĞİTİMİ
- BESAŞ BÜNYESİNDE GÖREV YAPAN ŞOFÖRLERE YÖNELİK ‘İŞ HAYATINDA DAVRANIŞ’ KONULU EĞİTİM SEMİNERİ DÜZENLENDİ.

BURSA - BESAŞ bünyesinde görev yapan şoförlere yönelik ‘iş hayatında davranış’ konulu eğitim semineri düzenlendi.

BESAŞ’ın dış yüzü olan ve müşterilerle birebir kontakta olan şoförlere, Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde iş hayatında davranış eğitimi verildi. Osmangazi Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nde görevli Eğitmen Seyit İnce, Besaş’ta görevli 44 şoföre insan psikolojisi, sosyal yaşam, davranış bozuklukları, davranışı etkileyen faktörler ve iş hayatında olması gerek davranış biçimi hakkında bilgiler verdi.
Besaş Genel Müdürü Mustafa Bektaş, “İçinde yaşanılan toplum ve bireyin topluma uyum gösterme çabalarının alt yapısında, insanın kendi objektifliğini yitirmeden olayları, karşısındaki insanın içinde bulunduğu durumu ve onun görüş açısını dikkate alarak değerlendirmesi ve ona göre davranamaması yatmaktadır. Bu anlayış insanlara aktarılabildiğinde, insanların birbirlerine yakınlaşmasına, sevgi ve saygı duymasına yol açar. Bunun iş hayatında uygulanması iş yerindeki çalışma ortamının daha güvenli, anlaşılabilir ve uyumlu olması neticesini doğurur. Biz Besaş olarak tüm çalışanlarımızı bir aile olarak kabul ediyoruz” dedi.
Bektaş; Besaş ailesi olarak sektöründe Türkiye’deki firmalar arasında ürün, hizmet kalitesi ve çalışma anlayışıyla fark edilen lider bir firma olarak, örnek olamaya emin adımlarla devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 31.01.2014 | Okunma sayısı:1465

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir