Haberler

ŞİMDİ KONSER ZAMANI

Font Boyutu

12 TEMMUZ 2011

BASIN BÜLTENİ

ŞİMDİ KONSER ZAMANI
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ORKESTRASI, MERKEZE UZAK KÖYLERDE VERDİKLERİ KONSERLERLE, VATANDAŞLARA EĞLENCELİ ANLAR YAŞATIYOR.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi Orkestrası, köylerde gerçekleştirilen konserlerle yaz mevsiminde vatandaşlara neşeli ve eğlenceli günler yaşatıyor.

Kültür ve sanatı Bursa’nın her köşesine ulaştırmayı ilke edinen Büyükşehir Belediyesi, en güzel konserlerini merkeze uzak köylerde yaşayan vatandaşlara da ulaştırıyor. Büyükşehir Belediyesi Orkestrası Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği bölümleri sanatçıları, her hafta bir köye giderek, en güzel şarkılarını Bursalılar için seslendiriyor. Bu hafta Çaylı, Karacaali, Adliye ve Doğanköy’de konserler veren sanatçılar, eğlenceli ve renkli görüntülere imza attılar. Halkın büyük ilgi gösterdiği konserlerde, en sevilen şarkılarını söyleyen sanatçılar, vatandaşlara adeta moral depoladı. Keyifli şarkılara eşlik eden vatandaşlar hareketli parçalarda ise yerlerinde duramadı. Bursa’da gerçekleştirilen programları takip edemediklerini kaydeden Bursalılar, en güzel konserleri halkın ayağına kadar ulaştıran Büyükşehir Belediyesi’ne ve Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ye teşekkür etti.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 

Tarih: 12.07.2011 | Okunma sayısı:5638

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir