Haberler

´ŞEHİR’DE ‘KİŞİSEL GELİŞİM’

Font Boyutu

 18 OCAK 2013

BASIN BÜLTENİ

‘ŞEHİR’DE ‘KİŞİSEL GELİŞİM’

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkalığı Kütüphane ve Müzeler Şube Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Şehir Kütüphanesi’nde kişisel gelişim seminerleri başladı.

Kişisel Gelişim Uzmanı ve Eğitmen Serkan Duru, Şehir Kütüphanesi Üftade Gösteri ve Konferans Salonu’nda, ‘Kendi Hayatının Lideri Ol’ konulu bir seminer verdi. Hüseyin Özdilek Endüstri Meslek Lisesi öğrencilerinin ilgiyle izlediği programda, Duru, katılımcılara hayatlarını istedikleri yönde nasıl yönetebilecekleri ve karşılaşabilecekleri zorlukların üstesinden nasıl gelebilecekleri konusunda pratik bilgiler verdi. Öğrenciler de seminerden yaşama dair çok önemli bilgiler alarak ayrıldıklarını söyledi.
Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Enver Karakoç, Büyükşehir Belediyesi olarak eğitime önem verdiklerini belirterek, vatandaşların kişisel gelişimlerini destekleyen seminerlere devam edeceklerini sözlerine ekledi.
‘Kendi Hayatının Lideri Ol’ konulu seminer, her hafta perşembe günleri saat 14.30’da gerçekleştirilecek ve her yaştan izleyici ücretsiz olarak seminere katılabilecek.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 18.01.2013 | Okunma sayısı:4103

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir