Haberler

ŞEHİR TİYATROSU’NDAN ZORUNLU DEĞİŞİKLİK

Font Boyutu

 1 ŞUBAT 2013

BASIN BÜLTENİ

ŞEHİR TİYATROSU’NDAN ZORUNLU DEĞİŞİKLİK
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİR TİYATROSU, ŞUBAT AYINDA ‘ÖLÜM TUZAĞI’, ‘KAYNANAM NASIL KUDURDU’ VE ‘OSMANCIK’ OYUNLARINI SAHNELEYECEK.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun Şubat ayı programında yer alan ‘Macbeth’ adlı oyunun tüm gösterimleri, başrol oyuncusunun ani gelişen rahatsızlığı ve uzun süreli tedavisi nedeniyle iptal edildi.

Şehir Tiyatrosu, Şubat ayında ‘Ölüm Tuzağı’, ‘Kaynanam Nasıl Kudurdu?’ ve ‘Osmancık’ adlı oyunlarla izleyicisi ile buluşmayı sürdürecek. Programdan zorunlu olarak kaldırılan ‘Macbeth’ oyununun biletlerinin iadeleri ise Tayyare Kültür Merkezi (TKM) ve Salı günleri saat 16.00’dan sonra Merinos AKKM gişelerinden yapılabilecek.

‘Ölüm Tuzağı’na kim düşecek?
Ira Levin’in yazdığı ve Ankara Devlet Tiyatrosu Sanatçısı Mustafa Kurt tarafından sahnelenen ‘Ölüm Tuzağı’, farklı konusu ile dikkat çekiyor. Şehir Tiyatrosu sanatçılarından Ertan Akman, Nilgün Türksever Görgü, Nihal Türksever ve Murat Liman’ın yorumuyla izlenime sunulan oyun, gerilim ve macera tutkunlarına keyifli anlar yaşatırken, para ve şöhret tutkusunun insanlar üzerindeki etkisini de gözler önüne seriyor. Bu ilginç oyunun Şubat gösterimleri için biletler Tayyare Kültür Merkezi gişesinde satışa sunuldu.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 01.02.2013 | Okunma sayısı:3275

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir