KOMİSYON ÜYELERİ LİSTESİ

PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU

  • KOMİSYON BAŞKANI            İBRAHİM TÜRKAN
  • KOMİSYON BAŞKAN V.         ALİ ÇİL
  • RAPORTÖR                            İSMAİL ŞENOL
  • ÜYE                                         SİNAN KAHRAMAN
  • ÜYE                                         YALÇIN IŞIKYILDIZ
  • ÜYE                                         HAKKI RIZA GÖKSU
  • ÜYE                                         MUSTAFA ORKUN GAZİOĞLU

İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONU

  • KOMİSYON BAŞKANI            ŞAHİN BİBA
  • KOMİSYON BAŞKAN V.         SAMET USLU
  • ÜYE                                         ECEHAN MERTOĞLU TAN
  • ÜYE                                         METİN TUNÇEL
  • ÜYE                                         RECEP ÇOHAN
  • ÜYE                                         GÖRKEM KAYA
  • ÜYE                                         MEHMET ÖKSÜZ

ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU

  • KOMİSYON BAŞKANI            NUMAN ÇAKIR
  • KOMİSYON BAŞKAN V.         OSMAN YILDIZ
  • ÜYE                                         ADEM YILMAM
  • ÜYE                                         HASAN İNCE
  • ÜYE                                         HAŞİM YOLDAŞ
  • ÜYE                                         GÖKHAN METİN
  • ÜYE                                         ZAFER MİLLİ

EĞİTİM, KÜLTÜR, GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU

 

  • KOMİSYON BAŞKANI            FUAT ALPASLAN
  • KOMİSYON BAŞKAN V.         ÖMER FARUK TEMİZTÜRK
  • ÜYE                                         YUSUF KONAT
  • ÜYE                                         YÜCEL ERİM
  • ÜYE                                         EMEL DUMAN
  • ÜYE                                         ATA ERK ŞANLI
  • ÜYE                                         YUNUS KAYA

ULAŞIM KOMİSYONU

  • KOMİSYON BAŞKANI            HAKAN ARSLANOĞLU
  • KOMİSYON BAŞKAN V.         OSMAN ŞAHİN
  • ÜYE                                         ALPARSLAN KARAASLAN
  • ÜYE                                         MUSTAFA ORKUN GAZİOĞLU
  • ÜYE                                         TAHAMMÜL İLHAN
  • ÜYE                                         MEHMET AYDIN SALDIZ
  • ÜYE                                         ŞÜKRÜ AKSU

HUKUK KOMİSYONU

  • KOMİSYON BAŞKANI            ARMAĞAN ELÇİN
  • KOMİSYON BAŞKAN V.         HALDUN FİLİZLİ
  • ÜYE                                         AHMET ALPEREN AYDIN
  • ÜYE                                         MURAT TUNÇ BİRCAN
  • ÜYE                                         YÜCEL AKBULUT
  • ÜYE                                         HAKKI RIZA GÖKSU
  • ÜYE                                         NİLSU SERTASLAN

SOSYAL İŞLER VE TURİZM KOMİSYONU

  • KOMİSYON BAŞKANI            KEVSER ÖZTÜRK
  • KOMİSYON BAŞKAN V.         TAMER MAHMUT HERSEK
  • ÜYE                                         ARİF KAMİL ÖZEN
  • ÜYE                                         İBRAHİM ÖZMEN
  • ÜYE                                         YALÇIN IŞIKYILDIZ
  • ÜYE                                         VAHAP AKA
  • ÜYE                                         MURAT DÖNMEZ

KADIN ERKEK FIRSAT EŞİTLİĞİ KOMİSYONU

  • KOMİSYON BAŞKANI            HALİDE SERPİL ŞAHİN
  • KOMİSYON BAŞKAN V.         ZEHRA ASLAN
  • ÜYE                                         MURAT TUNÇ BİRCAN
  • ÜYE                                         KIVANÇ HOROZ
  • ÜYE                                         GÖKÇE GÜNEY
  • ÜYE                                         BERNA IŞIKDOĞAN
  • ÜYE                                         FATMA ZEHRA HÖÇÜK SÜRÜCÜ

ENGELLİLER KOMİSYONU

  • KOMİSYON BAŞKANI            ZEHRA ASLAN
  • KOMİSYON BAŞKAN V.         MEHMET AKİF KILIÇ
  • ÜYE                                         HANDE APAYDIN
  • ÜYE                                         SİNAN NERGİZ
  • ÜYE                                         HASAN İNCE
  • ÜYE                                         ZEYNAL ÜNGÖR
  • ÜYE                                         RAMAZAN AY

TARIM, HAYVANCILIK VE ORMAN KOMİSYONU

  • KOMİSYON BAŞKANI            SELAHATTİN KÜLCÜ
  • KOMİSYON BAŞKAN V.         COŞKUN KORKMAZ
  • ÜYE                                         SELİM YAVUZ
  • ÜYE                                         ONUR USLU
  • ÜYE                                         MEHMET AYDIN SALDIZ
  • ÜYE                                         MUSTAFA ARSLAN
  • ÜYE                                         NAFİZ KAYA

DOĞAL AFET VE KENTSEL DÖNÜŞÜM KOMİSYONU

  • KOMİSYON BAŞKANI            HAMİT ŞENOCAK
  • KOMİSYON BAŞKAN V.         FATMA ZEHRA HÖÇÜK SÜRÜCÜ
  • ÜYE                                         ABDULLAH ÇELEBİ
  • ÜYE                                         MEHMET ÖKSÜZ
  • ÜYE                                         MUSTAFA ORKUN GAZİOĞLU
  • ÜYE                                         FATİH VARDAR
  • ÜYE                                         RECEP ÇOHAN

HAVA KİRLİLİĞİNİ ÖNLEME KOMİSYONU

  • KOMİSYON BAŞKANI            OSMAN ŞAHİN
  • KOMİSYON BAŞKAN V.         FARUK TÜRE
  • ÜYE                                         İBRAHİM ÖZMEN
  • ÜYE                                         TAMER MAHMUT HERSEK
  • ÜYE                                         SEDAT ÖKTEN
  • ÜYE                                         ZAFER MİLLİ
  • ÜYE                                         ALİ HAYDAR EFE