Haberler

SAGOPA KAJMER GENÇLERİ COŞTURDU

Font Boyutu


21 Mayıs 2010

BASIN BÜLTENİ

SAGOPA KAJMER GENÇLERİ COŞTURDU
- ‘19 MAYIS GENÇLİK HAFTASI’ NEDENİYLE BURSA’DA KONSER VEREN SAGOPA KAJMER, GENÇLERİ DOYASIYA EĞLENDİRDİ.
- KONSERİNDE BURSASPOR ATKISI TAKAN KAJMER, SEVENLERİNİN ‘ŞAMPİYON BURSA’ TEZAHÜRATLARINA DA EŞLİK EDEREK COŞKUYU İKİYE KATLADI.

BURSA – Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘19 Mayıs Gençlik Haftası’ etkinlikleri kapsamında düzenlenen ‘Sagopa Kajmer’ konseri, Bursa’da keyifli bir geceye adını yazdırdı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle ’19 Mayıs Gençlik Haftası’ etkinlikleri kapsamında Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleştirilen coşkulu konserde Sagopa Kajmer, ‘Şampiyon Bursa’ tezahüratları eşliğinde sahneye çıktı. Büyükşehir Belediyesi Kültür Şube Müdürü Hüseyin Toprak’ın hediye ettiği Bursaspor atkısını boynuna takan Kajmer, sevenlerinin tezahüratlarına eşlik etti.
Muhteşem performansıyla gönülleri fetheden Kajmer, ‘Gölge Haramiler’, ‘Muamma’, ‘Vasiyet’, ‘Baytar’ ve ‘Ateşten Gömlek’ isimli parçalarını seslendirirken izleyicilerden tam not aldı. Renkli görüntülerin yaşandığı gecede sevenleri de hep birlikte sanatçının şarkılarını seslendirdi. Hayranlarına övgüler yağdıran Kajmer, birçok yerde konser verdiğini belirterek Bursa’da konser vermenin kendisini çok daha fazla heyecanlandırdığını söyledi. Yaklaşık 2 saat süren konserde, gençlerin 19 Mayıs coşkusu Bursaspor tezahüratlarıyla ikiye katlandı. Konserin sonunda Sagopa Kajmer’e çiçek ve İznik çinisi armağan edildi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 21.05.2010 | Okunma sayısı:26397

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir