Haberler

RAMAZAN PİDELERİ BESAŞ’TAN

Font Boyutu


28 TEMMUZ 2011

BASIN BÜLTENİ

RAMAZAN PİDELERİ BESAŞ’TAN

- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN İŞTİRAKLERİNDEN BESAŞ, BU RAMAZAN AYINDA DA PİDE ÜRETİMİ YAPACAK. BESAŞ BAYİLERİ ARACILIĞIYLA, RAMAZANIN BAŞLANGICI 1 AĞUSTOS PAZARTESİ GÜNÜNDEN İTİBAREN VATANDAŞLARA ULAŞTIRILACAK 350 GRAMLIK PİDELER 75 KURUŞTAN SATIŞA SUNULACAK.

BURSA - Bursa Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Bursa Ekmek Sanayi AŞ (BESAŞ), tüketicilere sağlıklı ekmeği ekonomik fiyatlarla ulaştırma prensibi doğrultusunda, ramazan sofralarını süsleyen pideler pazartesi günü reyonlarda satışa sunuluyor.
Fiyat politikasıyla her zaman vatandaşın yanında yer alan Türkiye’nin üçüncü, Bursa’nın ise en büyük ekmek fabrikası BESAŞ, 350 gramlık ramazan pidesini, ramazanın başlangıcı 1 Ağustos Pazartesi gününden itibaren BESAŞ bayileri aracılığıyla75 kuruştan satışa sunacak.
Fırıncılar Odası, 330 gramlık ramazan pidesi için 1 TL ve 680 gramlık ramazan pidesi için de 2 TL fiyat belirlerken, BESAŞ’ın satışa sunacağı 350 gramlık ramazan pidesinin, ekonomik ve sağlıklı olması nedeniyle vatandaşlardan yoğun ilgi görmesi bekleniyor.
Ramazan pidesinin iftar sofralarının olmazsa olmazı olduğunu dile getiren Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, BESAŞ’ın sağlıklı ve ekonomik üretim anlayışıyla Bursalıların hizmetinde olduğunu söyledi.
Ramazan pidelerinin BESAŞ bayilerinden temin edilebileceğini belirten Başkan Altepe, “Geniş üretim yelpazemize ramazan ayı nedeniyle her yıl olduğu gibi bu yıl da ramazan pidesini ekledik. Hemşerilerimiz, hijyenik şartlarda üretilen ekonomik ve sağlıklı ramazan pidelerini ramazan ayı boyunca BESAŞ bayilerinden temin edebilecekler” diye konuştu.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 

 


 

Tarih: 28.07.2011 | Okunma sayısı:5709

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir