Anasayfa   /    Geri   /    Site İçi Arama   /    Site Haritası  /    English  

Anasayfa > Haberler

Ramazan’ın bereketi Gürsu’yu sardı

Sitenizde Yayınlayın...

4 HAZİRAN 2017

BASIN BÜLTENİ

Ramazan’ın bereketi Gürsu’yu sardı
- Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, 11 ayın sultanı Ramazan ayında ilçelerde gerçekleştirilen iftar programları kapsamında Gürsu’da vatandaşlarla bir araya geldi.
- Bursa’nın öncü bir kent olduğunu belirten Başkan Altepe, Gürsu’nun da Büyükşehir ile birlikte gelişeceğini söyledi.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, 11 ayın sultanı Ramazan ayında ilçelerde gerçekleştirilen iftar programları kapsamında Gürsu’da vatandaşlarla bir araya geldi. Bursa’nın öncü bir kent olduğunu belirten Başkan Altepe, Gürsu’nun da Büyükşehir ile birlikte kalkınacağını söyledi.

Ramazan ayında ilçelerde vatandaşlarla iftar yapan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, bu kez Gürsu’da Gürsu Belediyesi’nde gerçekleştirilen iftar programına katıldı. İlçede büyük katılım sağlanan iftarda, yoğun yağış nedeniyle vatandaşlar Gürsu’da belediye binasının yanı sıra bölgede kurulan kapalı çadırlarda da iftar yaptı. Orucunu vatandaşlarla birlikte açan Başkan Altepe, Ramazan ayının önemine vurgu yaptı.
11 ayın sultanı Ramazan’ın, rahmet ve bereket ayı olduğunu söyleyen Başkan Altepe, “Bu güzel Ramazan gecesinde oldukça büyük rahmet var. Ne mutlu bizlere, böyle güzel bir dine ve kültüre sahibiz. Gürsu’da, Bursa’nın her yerinde ve Türkiye’nin her köşesinde, Ramazan gerçekten bir başka yaşanıyor” dedi.

“Gürsu için ne yapsak az”
Başkan Altepe, Ramazan ayında kardeşlik ve paylaşmanın arttığına değinerek, “Gürsu’nun kalkınması, her alanda üretim yapması ve başta tarımın gelişmesi için çalışıyoruz. Gürsu, Büyükşehir ile birlikte gelişecek. İnşallah ardı ardına atılacak adımlar ve kurulacak tesislerle hedeflerimize ulaşmış olacağız. Vatandaşlarımızın desteğiyle bizler de hizmetlerimize devam edeceğiz. Destek sizden, hizmet bizden… Gürsu için ne yapsak az” diyerek, Ramazan’ın hayırlı geçmesini ve güzel bir bayrama ulaşmayı temenni etti.
Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık da Büyükşehir Belediyesi’nin Gürsu’ya katkılarından dolayı Başkan Altepe’ye teşekkür etti. Başkan Altepe, iftar sonrasında vatandaşlarla da sohbet etti.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ


24043_Grsu_201706041149.doc
Tüm Ekleri İndir

Haber Yayın Tarihi: 4 Haziran 2017 Saat 11:48

Okunma Sayısı: 1116

 
< Önceki HaberSonraki Haber >

Diğer Haberler

Bursa Büyükşehir Belediyesi Haber Arşivi

 Sosyal Medya
 E-Bülten Üyeliği
sinema
Bursa Mobil Eğitim Projesi
hal fiyatları
yayınlarımız
merinos akkm
Anasayfa  /    Geri   /   Site İçi Arama   /   Site Haritası   /    İletişim  /   Sık Kullanılanlara Ekle      

Bursa Büyükşehir Belediyesi Zafer Mah. Ankara yolu Caddesi. No: 1 P.K.16270 Osmangazi/BURSA
Tel : 444 16 00
E-Posta: alo153@bursa.bel.tr
Bursa Büyükşehir Belediyesi Basın Halkla İlişkiler Şb.Md. © Tüm Hakları Saklıdır.
www.bursa.bel.tr Haber Ajanslarının resmi abonesidir.
Site Kullanım Şartları