Haberler

Potada büyük mücadele başladı

 

BURSA - Büyükşehir Okul Sporları Etkinlikleri (BOSE) kapsamında düzenlenen basketbol şenliği, yoğun bir katılımla başladı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi ve il Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde yapılan Büyükşehir Okul Sporları Etkinlikleri (BOSE) kapsamında gerçekleştirilen ‘Basketbol Şenliği Hüdavendigar Kent Parkı’nda başladı. 17 ilçedeki 42 okuldan yaklaşık 400 öğrencinin katılımıyla yapılan etkinlik 26 Nisan Cuma günü son bulacak.

Bursa Büyükşehir Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılan protokol kapsamında Büyükşehir Okul Sporları Etkinlikleri (BOSE) ile öğrencileri sporla buluşturmaya devam ediyor. Bu yıl 250 bin öğrencinin sporla buluşturulması hedeflenen BOSE kapsamında gerçekleştirilen basketbol şenliği takımların kıyasıya mücadelesi ile başladı. Gelişme çağındaki çocukların, beceri, koordinasyon, sürat, çabukluk, iletişim kurma ve birlikte hareket etme gibi yeteneklerini sergileme ve geliştirme fırsatı bulacakları etkinliğe 17 ilçedeki 42 okuldan 400’e yakın öğrenci ve öğretmen katılıyor.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI

Tarih: 24.04.2019 | Okunma sayısı:355

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir