Haberler

OTOBÜS ŞOFÖRLERİ BİLGİLERİNİ TAZELEDİ

Font Boyutu

 18 HAZİRAN 2010

BASIN BÜLTENİ

OTOBÜS ŞOFÖRLERİ BİLGİLERİNİ TAZELEDİ
- BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN EĞİTİME KATILAN OTOBÜS ŞOFÖRLERİ, UZMANLARLA, TRAFİK KURALLARI KONUSUNDA BİLGİ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDU.

BURSA –
Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin 2010 yılı eğitim programı kapsamında gerçekleştirilen mesleki eğitimde, otobüs şoförlerine ‘Trafik Kuralları’ konusunda detaylı bilgiler verildi.

Büyükşehir Belediyesi’nin, Bursa’da halkla birebir iletişim halinde olan otobüs şoförlerinin eğitimlerine yönelik çalışmaları devam ediyor. Personelin mesleki gelişimlerini destekleyen eğitim, Tayyare Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediyesi Otobüs İşletmesi’nde görev yapan 132 otobüs şoförünün katıldığı eğitimde, İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Eğitim Bürosu’ndan Müge Kunduracı ve Refik Acar, trafik kurallarını ayrıntılı olarak anlattı. Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Şube Müdürü Mesut Emir, eğitimin, şoförlerin eksiklerinin tespiti ve giderilmesi ile hizmette kaliteyi artırma hedefiyle gerçekleştirildiğini söyledi. Bilgilerin tazelenmesi ve trafikle ilgili yeniliklerin şoförlere aktarılması amacıyla düzenlenen eğitimde, otobüs şoförlerinin iş yaşamında karşılaştıkları sorunların da paylaşıldığını belirten Emir, otobüs şoförlerine yönelik trafik eğitimlerinin devam edeceğini söyledi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 18.06.2010 | Okunma sayısı:8437

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir