Haberler

Osmanlı Kadınları Derneği’nden Kent Konseyi’ne ziyaret

Font Boyutu

26 KASIM 2014

BASIN BÜLTENİ

Osmanlı Kadınları Derneği’nden Kent Konseyi’ne ziyaret
- Osmanlı Kadınlarının Kültürünü Yaşatma Ve Dayanışma Derneği üyeleri, geleneksel kıyafetlerle Bursa Kent Konseyi’ni ziyaret etti.

BURSA – Bursa Kent Konseyi (BKK) Başkanı Semih Pala, Osmanlı Kadınlarının Kültürünü Yaşatma ve Dayanışma Derneği üyelerini ağırladı.

Osmanlı Kadınlarının Kültürünü Yaşatma ve Dayanışma Derneği Başkanı Semiha Ahretlik ve yönetim kurulu üyeleri Nurten Aner, Semra Kanat ve Pınar Çetin, geleneksel kıyafetlerle BKK’yi ziyaret etti. Yerel Gündem Şube Müdürlüğü Neslişah Erbey Kuşku ve BKK Başkan Yardımcısı Lütfi Taşcı’nın da hazır bulunduğu ziyarette, derneğin kuruluş amacı, yaptığı faaliyetler konuşuldu.

Kent konseylerinin yapısı ve yürütülen çalışmaları anlatan BKK Başkanı Semih Pala, yüzlerce kurumsal ve bireysel üyeyle beraber yılda ortalama 1500 etkinlik düzenlediklerini söyledi. Bünyelerinde Sivil Toplum ve Projeler Ofisi ile sivil toplum kuruluşlarına katkı verdiklerini hatırlatan Pala, “Derneklerin gelişmesine ve kurumsallaşmasına destek oluyoruz. Ortak çalışmalar yapıyoruz. Tüm derneklerimizle olduğu gibi Osmanlı Kadınlarının Kültürünü Yaşatma ve Dayanışma Derneği’yle de ortak projeler geliştirerek, çalışmalar yapacağız” dedi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 26.11.2014 | Okunma sayısı:2874

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir