Haberler

Oryantiring Federasyonu’ndan Büyükşehir’e teşekkür

Font Boyutu

2 AĞUSTOS 2017

BASIN BÜLTENİ

Oryantiring Federasyonu’ndan Büyükşehir’e teşekkür
- Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı İlhan Satık’ı ziyaret eden Oryantiring Federasyonu Sportif Direktörü Veysel Güler, ‘Uludağ Ultra Oryantiring Maratonu’na desteklerinden dolayı teşekkür etti.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı İlhan Satık’ı ziyaret eden Oryantiring Federasyonu Sportif Direktörü Veysel Güler, ‘Uludağ Ultra Oryantiring Maratonu’na desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı İlhan Satık, Oryantiring Federasyonu Sportif Direktörü Veysel Güler’i ağırladı. ‘Uludağ Ultra Oryantiring Maratonu’na desteklerinden dolayı teşekkür eden Güler, 15 Temmuz’da Uludağ´da 12 farklı ülkeden 600 sporcunun 10, 25, 50 ve 75 km’lik 4 farklı parkurda yarıştığını ifade ederek, “Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Büyükşehir Belediyespor Kulübü´nün bu etkinliği gerçekleştirmemizde katkısı çok büyük. Ülkemiz ve oryantiring sporunun gelişmesi açısından büyük önem taşıyan bu etkinliğe katkılarından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı’mız Recep Altepe’ye ve Büyükşehir Belediyespor Kulübü’ne teşekkür ederiz” dedi.
Güler, ziyarette Satık’a plaket takdim etti. Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı İlhan Satık da Bursa’nın sporda önemli başarıları olduğunu ve Büyükşehir Belediyesi’nin de ‘Spor kenti Bursa’ hedefiyle sporun her branşına yönelik faaliyetleri desteklediğini belirtti.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 02.08.2017 | Okunma sayısı:1201

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir