Haberler

ÖRNEK SERVİSÇİLER PLAKETLERİNİ BAŞKAN ALTEPE’DEN ALDI

Font Boyutu

4 HAZİRAN 2011

BASIN BÜLTENİ


ÖRNEK SERVİSÇİLER PLAKETLERİNİ BAŞKAN ALTEPE’DEN ALDI
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI RECEP ALTEPE, ÖRNEK SEÇİLEN SERVİS ARACI ŞOFÖRLERİNE PLAKET VERDİ.

BURSA – Bursa Servis Aracı İşletmecileri Odası tarafından personel servisçileri arasında örnek şoför seçilen Fevzi Arabacı, plaketini Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin elinden aldı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa Servis Aracı İşletmecileri Odası tarafından BESOB’un Küçük Sanayi Sitesi’ndeki Düğün Salonu’nda düzenlenen ‘Sektörler arası İşbirliği, İstişare ve Dayanışma Toplantısı’na katıldı. Dünyaya medeniyet ihraç eden Bursa’da hangi iş kolunda olursa olsun hizmet etmenin büyük bir gurur olduğunu ifade eden Başkan Altepe, servis şoförlerinin de önemli bir görev ifa ettiklerini kaydetti. Ana sınıfındaki çocuklardan, sanayi kuruluşlarında çalışan yetişkinlere kadar toplumun tüm kesimlerinin işlerine ve okullarına ulaşımda servis şoförlerinin önemli bir misyonu bulunduğunu hatırlatan Başkan Altepe, “Gününün büyük bölümünü yollarda geçiren siz servis şoförlerinin daha sağlıklı hizmet vermesi amacıyla biz de ulaşım yatırımlarına hız veriyoruz. Yeni kavşaklar, yeni açılan ve asfaltlanan yollarla ulaşımı sorunsuz hale getirmeye çalışıyoruz” dedi.
Bursa Servis Aracı İşletmecileri Odası Başkanı Sadi Aydın da gerek rüsum vergilerinde indirime gidilmesi gerekse kent ulaşımının sağlıklı hale getirilmesi amacıyla Büyükşehir Belediyesi’nin önemli hizmetlerde bulunduğunu kaydetti.
Toplantıya katılan İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Ekiz ise, anne ve babaların üçüncü bir kişiye bile emanet etmekten korktuğu çocukların sağlıklı bir şekilde okullara ulaştırılmasını sağlayan servis şoförlerinin de artık eğitimin bir parçası haline geldiğini kaydetti.
Toplantının sonunda personel servisi taşımacılığında örnek şoför seçilen Fevzi Arabacı plaketini Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin elinden aldı. Okul servisi taşımacılığında örnek seçilen Orhan Yörüksoy’a plaketini ise Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Ekiz verdi. Oda Başkanı Sadi Aydın’da özellikle ulaşıma yapılan yatırımlar nedeniyle Başkan Altepe’ye teşekkür plaketi verdi.

BURSA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI
BASIN VE HALKLA İLIŞKILER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ


 

Tarih: 04.06.2011 | Okunma sayısı:7309

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu