Haberler

Örnek şehir Bursa

Font Boyutu

19 ŞUBAT 2014

BASIN BÜLTENİ

Örnek şehir Bursa
- Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa Fan Club Derneği’nin toplantısına katılarak, Bursa’nın son dönemde imza attığı hizmetlerle diğer şehirlere örnek olduğunu söyledi.

BURSA – Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa Fan Club Derneği’nin toplantısında, Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetleriyle Bursa’nın örnek bir şehir haline geldiğini söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa Fan Club Derneği’nin Almira Otel’de düzenlenen toplantısına katıldı. Derneğin yeni yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen Başkan Altepe, Bursa’nın son dönemde yaşadığı değişime dikkati çekti. Başkan Altepe, şehirlerin yarıştığı bu çağda Bursa’nın önemine işaret ederek, “Türkiye, hızlı bir şekilde gelişiyor. Türkiye’nin reformlarını diğer ülkeler de izliyor. Türkiye’de ise en iyi ve en güzel belediyecilik örneğini Bursa gösterdi. Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde kente değer katacak tüm faaliyetleri gerçekleştiriyoruz. Bursa, örnek oluyor” diye konuştu.
Başkan Altepe, raylı sistemlerden yerli üretime, tarihi ve kültürel mirasın geleceğe taşınmasından ulaşım ve spor yatırımlarına kadar Büyükşehir Belediyesi’nin Bursa’da her alanda çalışmalarını sürdürdüğünü sözlerine ekledi. Bursa’yı sağlıklı ve daha yaşanabilir bir geleceğe taşımak için gece gündüz, uzak yakın demeden çalıştıklarını anlatan Altepe, kentin her geçen gün daha da değerleneceğini vurguladı. Başkan Altepe, Bursa’ya değer katan Bursa Fan Kulübü Derneği’nin yeni yönetim kuruluna da çalışmalarında başarı dileğinde bulundu. Bursa Fan Kulübü Derneği Başkanı Ali Ademoğlu ise Bursa’ya hizmete gönül veren Başkan Altepe’yi hizmetlerinden dolayı tebrik etti.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 19.02.2014 | Okunma sayısı:3038

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu