Haberler

NİLÜFER’E ‘EMRE AYDIN’ DOPİNGİ

Font Boyutu

 21 TEMMUZ 2011


BASIN BÜLTENİ


NİLÜFER’E ‘EMRE AYDIN’ DOPİNGİ
- ‘BEYAZ KOZA YAZ KONSERLERİ’ KAPSAMINDA NİLÜFER’DE SAHNEYE ÇIKAN TÜRK ROCK MÜZİĞİ’NİN SEVİLEN SESİ EMRE AYDIN, BURSALI HAYRANLARINI COŞTURDU.

BURSA –
Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ‘Beyaz Koza Yaz Konserleri’, Türk Rock Müziği’nin güçlü sesi Emre Aydın’ın coşkulu konserine ev sahipliği yaptı.

Büyükşehir Belediyesi Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) tarafından gerçekleştirilen ‘Beyaz Koza Yaz Konserleri’, sevilen sanatçı Emre Aydın’ı Nilüferli hayranlarıyla buluşturdu. Rock müziğin güçlü ismi Aydın, Ataevler Pazar Alanı’nda verdiği konserinde hayranlarını tam anlamıyla coşturdu.
Bursa’ya sık sık geldiğini söyleyen ve hayranlarına övgüler yağdıran Emre Aydın, konsere geç kaldığı için de dinleyenlerinden özür diledi. Birbirinden güzel şarkılarıyla sevenlerinin gönlünü alan Aydın’ın şarkılarına, alanı dolduran yaklaşık 12 bin kişi eşlik etti. Aydın, eski ve yeni albümlerinden şarkılar söylediği konserinde, Barış Manço’nun ‘Anlıyorsun değil mi?’ ve Mazhar Fuat Özkan’ın ‘Sakın Gelme’ gibi parçalarını da seslendirdi. Yaklaşık 2 saat süren konserde hareketli şarkılara hep birlikte eşlik eden şarkıcının hayranları, kendine özgü tarzıyla özellikle gençlerin gözdesi olan Emre Aydın’ı alkışlarıyla ödüllendirdi.


BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 21.07.2011 | Okunma sayısı:10170

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu