Anasayfa   /    Geri   /    Site İçi Arama   /    Site Haritası  /    English  

Anasayfa > Haberler

Narlı’da deniz bir başka güzel

Sitenizde Yayınlayın...

 20 MAYIS 2013

BASIN BÜLTENİ

Narlı’da deniz bir başka güzel
- Büyükşehir Belediyesi’nin Bursa’ya kazandırdığı Narlı Sosyal Tesisleri’ne bungola evlerden oluşan konaklama birimleri yapıldı.
- Büyükşehir Belediyesi’nin vatandaşlara deniz keyfi yaşatmak amacıyla hayata geçirdiği projelerden olan Narlı Sosyal Tesisleri’nin konaklama kompleksi tamamlanma aşamasına geldi.
- Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursalıları yaz mevsiminde Narlı’da tatil yapmaya davet etti.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Karaacali’ye kazandırılan Narlı Sosyal Tesisleri kapsamında projelendirilen bungola evlerin inşaat çalışmalarında sona gelindi.

Bursa’nın sahillerinin güzelliğini öne çıkaran projeleriyle dikkat çeken Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlara denizin keyfini Narlı’da yaşatacak olan tesislerde konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor. Gemlik’te son 10 yıldır metruk halde kaderine terk edilen ancak Büyükşehir Belediyesi tarafından tadilatları tamamlanarak hizmete açılan Karacaali Narlı Sosyal Tesisleri’nde vatandaşlara konaklama imkanı sunacak inşaat çalışmalarında sona gelindi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, metruk haldeyken çevre sakinlerine korku yaşatan ancak sosyal tesis olarak hizmete sunulduktan sonra vatandaşların uğrak mekanı haline gelen Narlı Sosyal Tesisleri’nde devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Altepe, Büyükşehir Belediyesi bürokratlarıyla gerçekleştirdiği incelemede halkın denizden yararlanabilmesi amacıyla, tüm sahil boyundaki alanları değerlendirdiklerini ifade ederek, “Büyükşehir Belediyesi olarak Bursa’ya kazandırdığımız Narlı Sosyal Tesisi’nde restoran kısmına ek olarak yapılan ahşap bungola evler, havuz ve çevre düzenleme çalışmaları tamamlanma aşamasına geldi. Vatandaşlarımız burada huzur içinde tatillerini geçirebilecekler” dedi.
Restoran ve kafenin yanı sıra konaklama alanı olarak düzenlenen mekanın, vatandaşlara Narlı’nın güzel doğasının rahatlığını sunacağını kaydeden Altepe, “Burası metruk bir alandı. Şimdi güzel bir tesis olarak hizmet vermeye hazırlanıyor. Buraya gelenler bungola evlerde konaklayabilecekler. 17 adet 2’şer katlı ahşap bungola evlerin yanı sıra yüzme havuzu ve denizden de yararlanılabilecek” diye konuştu. Altepe, tüm vatandaşları yaz mevsiminde Narlı’ya davet etti.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ


13341_Haber_201305201203.doc
Tüm Ekleri İndir

Haber Yayın Tarihi: 20 Mayıs 2013 Saat 12:03

Okunma Sayısı: 18081

 
< Önceki HaberSonraki Haber >

Diğer Haberler

Bursa Büyükşehir Belediyesi Haber Arşivi

 Sosyal Medya
 E-Bülten Üyeliği
sinema
Bursa Mobil Eğitim Projesi
hal fiyatları
yayınlarımız
merinos akkm
Anasayfa  /    Geri   /   Site İçi Arama   /   Site Haritası   /    İletişim  /   Sık Kullanılanlara Ekle      

Bursa Büyükşehir Belediyesi Zafer Mah. Ankara yolu Caddesi. No: 1 P.K.16270 Osmangazi/BURSA
Tel : 444 16 00
E-Posta: alo153@bursa.bel.tr
Bursa Büyükşehir Belediyesi Basın Halkla İlişkiler Şb.Md. © Tüm Hakları Saklıdır.
www.bursa.bel.tr Haber Ajanslarının resmi abonesidir.
Site Kullanım Şartları