Haberler

Müzik ziyafeti Umut Akyürek’ten

Font Boyutu

13 KASIM 2014

BASIN BÜLTENİ

Müzik ziyafeti Umut Akyürek’ten
- Büyükşehir Belediyesi Turizm Şube Müdürlüğü Türk Sanat Müziği Bölümü’nün muhteşem konserinde konuk olarak sahneye çıkan usta sanatçı Umut Akyürek, güzel sesi ve yorumuyla sanatseverlere eşsiz bir müzik ziyafeti çekti.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi Turizm Şube Müdürlüğü Türk Sanat Müziği Bölümü, Kasım ayı konserinde usta sanatçı Umut Akyürek’i ağırladı.

Büyükşehir Belediyesi Turizm Şube Müdürlüğü Türk Sanat Müziği Bölümü, usta sanatçı Umut Akyürek’in konuk olduğu muhteşem bir konsere imzasını attı. Tayyare Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen konserin şefliğini usta sanatçı Fahri Dibekoğlu üstlendi. Türk Sanat Müziği Bölümü icra heyeti, özel bir konsere adını yazdırdı. Ses sanatçılarının solo şarkılarıyla da renklenen geceye, Türk Sanat Müziği’nin güçlü sesi Umut Akyürek damgasını vurdu. Görsel bir şölenin de yaşandığı konserde Akyürek, sevilen şarkılarıyla sanatseverleri eşsiz bir müzik yolculuğuna çıkardı. Bursalı hayranlarının gönlünü fetheden sanatçı, konserin sonunda da alkışlarla ödüllendirildi. Konserin sonunda Büyükşehir Belediyesi Turizm Şube Müdürü Turgay Mercan ile BURFAŞ Genel Müdürü Muhammet Gümüşsoy, usta sanatçılara anlamlı konserden dolayı çiçek vererek teşekkür etti.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 13.11.2014 | Okunma sayısı:2396

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu