Haberler

Mustafakemalpaşa’da Rafet El Roman coşkusu

Font Boyutu

15 KASIM 2014

BASIN BÜLTENİ

Mustafakemalpaşa’da Rafet El Roman coşkusu
- Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Mustafakemalpaşa İlçesi’nde gerçekleştirilen konserde ünlü sanatçı Rafet El Roman sevenlerini şarkılarıyla coşturdu.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi, ünlü sanatçı Rafet El Roman’ı Mustafakemalpaşa’da hayranlarıyla bir araya getirdi.

Cumhuriyet´in 91. kuruluş yıldönümü nedeniyle ‘29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda gerçekleştirilmesi planlanan ancak Karaman’da yaşanan elim maden kazasından dolayı ileri bir tarihe ertelenen konser, önceki akşam gerçekleştirildi.
Bursa’nın tüm ilçelerine hizmetlerini ulaştıran Büyükşehir Belediyesi tarafından Mustafakemalpaşa’da gerçekleştirilen ‘Cumhuriyet Konseri’nde ünlü şarkıcı Rafet El Roman sahneye çıktı. Adnan Menderes Meydanı’nda sevenleriyle buluşan Rafet El Roman, en güzel şarkılarını Mustafakemalpaşa’daki hayranlarıyla birlikte seslendirdi. Keyifli gecede coşku bir an olsun dinmedi. Renkli konserin sonunda Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, ilçede keyifli bir akşam yaşatan ünlü sanatçıya ve konseri ilçede düzenleyen Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti. Gecede Rafet el Roman’a çini plaket hediye edildi.
Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin 2014 yılında destek verdiği konserler kapsamında daha önce de İbrahim Can, Hüner Coşkuner, Haluk Levent, Niran Ünsal, Turgay Başyayla, Cumali Özkaya, Mustafa Ceceli, Burcu Güneş, HamidiKjerim, Arifi Salim, Fetatu Nureddin, L Jatifi Kastriot, Orhan Hakalmaz, Hamiyet ve Kutsi farklı ilçelerde düzenlenen festivallerde ve çeşitli programlarda Bursalılarla bir araya gelmişti.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 15.11.2014 | Okunma sayısı:2376

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir