Haberler

MUHTEŞEM KONSERE YOĞUN İLGİ

Font Boyutu

 8 OCAK 2013

BASIN BÜLTENİ

MUHTEŞEM KONSERE YOĞUN İLGİ
- USTA SANATÇI ERKAN OĞUR’UN KONUK OLACAĞI ‘SANLIKOL / MUTLU BEŞLİSİ’ KONSERİ 12 OCAK CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 20.30´DA TAYYARE KÜLTÜR MERKEZİ´NDE (TKM) GERÇEKLEŞTİRİLECEK.
- USTA SANATÇILARI BİR ARAYA GETİREN KONSERİN BİLETLERİ MÜZİKSEVERLER TARAFINDAN YOĞUN TALEP GÖRÜYOR.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Kültür AŞ işbirliğiyle düzenlenen konserde ‘Sanlıkol /Mutlu Beşlisi’, usta sanatçı Erkan Oğur ile aynı sahneyi paylaşacak. Merakla beklenen konser, 12 Ocak Cumartesi günü saat 20.30’da Tayyare Kültür Merkezi’nde (TKM) sanatseverlere müzik ziyafeti sunacak.

Kariyerlerinin başlangıç dönemini Bursa’da geçiren, daha sonra Anadolu ve Türk müziklerinin diğer dünya kültürleriyle yanyana geldiği pek çok konserle sanatseverleri selamlayan Mehmet Ali Sanlıkol ve Cem Mutlu, sevenleriyle bu kez Bursa’da bir araya geliyor. Boston’daki ‘Dünya’ isimli kültür sanat vakfında sanat çalışmalarını sürdüren ikiliye Bursa konserinde usta sanatçı Erkan Oğur da performansıyla eşlik edecek. 12 Ocak Cumartesi günü saat 20.30’da TKM’de gerçekleşecek konser, Bursa’da yoğun ilgiyle karşılandı. TKM’de satılan biletler, satışa sunulduğu ilk günden itibaren sanatseverlerden yoğun ilgi gördü. Bursa konseri için özel olarak hazırlanan sanatçılar, sevenlerine, Türk müziği etkileşimli akustik caz bestelerinin modern caz müziğiyle Türk makam ve usullerinin iç içe yorumlandığı bir müzik ziyafeti sunacak.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 08.01.2013 | Okunma sayısı:3724

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir