Haberler

Müfit Can Saçıntı’dan Lafını Esirgemeyenler

Font Boyutu

 13 KASIM 2017

BASIN BÜLTENİ

MÜFİT CAN SAÇINTI’DAN “LAFINI ESİRGEMEYENLER"
- YÖNETMEN, OYUNCU VE SENARİST MÜFİT CAN SAÇINTI´NIN TEK KİŞİLİK “LAFINI ESİRGEMEYENLER” ADLI GÖSTERİSİ BURSALILARDAN YOĞUN İLGİ GÖRDÜ.

BURSA - Yönetmen, oyuncu ve senarist Müfit Can Saçıntı´nın tek kişilik “Lafını Esirgemeyenler” adlı gösterisi Bursalılardan yoğun ilgi gördü.

"Mandıra Filozofu" filmleriyle dikkati çeken yönetmen, oyuncu ve senarist Müfit Can Saçıntı´nın tek kişilik "Lafını Esirgemeyenler" adlı oyunu, Bursa´da seyircilerle buluştu. Bursa Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Bursa Kültür A.Ş. tarafından Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Orhangazi Salonunda gerçekleştirilen gösteriye sanatseverler yoğun ilgi gösterdi.

İki perdelik oyunda Müfit Can Saçıntı, konuk oyuncuların yer aldığı video filmleri de kullanarak izleyicileri güldürdü. Bursa’da bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Saçıntı, en kalabalık gösterilerinden birini de burada yapmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi. 800’ün üzerinde tiyatro severin izlediği gösteri sonunda Saçıntı, izleyiciler ile birlikte özçekim yaptı.

BURSA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI
BASIN VE HALKLA İLIŞKILER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 13.11.2017 | Okunma sayısı:1761

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir