Haberler

MUDANYA’DA ‘BURCU GÜNEŞ’ RÜZGARI ESTİ

Font Boyutu

 27 TEMMUZ 2011

BASIN BÜLTENİ

MUDANYA’DA ‘BURCU GÜNEŞ’ RÜZGARI ESTİ
- ‘BEYAZ KOZA YAZ KONSERLERİ’ KAPSAMINDA MUDANYA’DA KONSER VEREN TÜRK POP MÜZİĞİ’NİN GÜZEL SESİ BURCU GÜNEŞ, SAHNE PERFORMANSIYLA BURSALI HAYRANLARINI BÜYÜLEDİ.

BURSA –
Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ‘Beyaz Koza Yaz Konserleri’, Türk Pop Müziği’nin sevilen ismi Burcu Güneş’i Mudanyalılarla bir araya getirdi.

Büyükşehir Belediyesi Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) tarafından düzenlenen ‘Beyaz Koza Yaz Konserleri’ tüm coşkusuyla devam ediyor. Ünlü isimlerin hayranlarıyla buluştuğu konserlerin Mudanya’daki konuğu, Türk Pop Müziği’nin güzel sesi Burcu Güneş’ti. Mudanya Belediyesi’nin karşısındaki alanda gerçekleştirilen konserde, sevilen şarkıcıyı yaklaşık 8 bin kişi izledi.
Mudanya’da en sevilen şarkılarını hayranlarıyla birlikte söyleyen Güneş, samimi tavırlarıyla da gönülleri fethetti. ‘Gözlerinde bıraktım aşkı’, ‘Tamamdır’, ‘Sahilden’ ve ‘Biz aşkı meleklerden çaldık’ gibi şarkılarını Mudanyalıların korosu eşliğinde seslendiren Burcu Güneş, repertuarında Sezen Aksu’nun en sevilen eserlerine de yer verdi.

Mudanya’yı fethetti
Mudanya’da konser vermenin heyecanını yaşadığını anlatan Burcu Güneş, Bursalılar için yeşil kostümle sahneye çıktığını söyleyerek, “Bursa’nın şirin ilçesi Mudanya’da, deniz kenarında bu güzel manzara eşliğinde şarkılarımı söylemek benim için çok özel bir durum. Burada olmaktan dolayı son derece mutluyum. Bütün şarkılarımı kalpten, yürekten gelen sesle hep birlikte söylüyoruz. Sizler için yeşil giyindim. Yeşil, sevginin rengidir. Sizinle birlikte, kendimi sevgiye açıyorum” diyerek, organizasyonu gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

Monroe’yu hatırlattı
Sahne performansıyla hayranlarını adeta büyüleyen Burcu Güneş, keyifli gecede pozitif enerjisiyle şarkılarını söylerken sevenlerinden de bol bol alkış aldı. Konserde çok eğlendiklerini söyleyen bazı hayranları, Burcu Güneş’i mini kıyafeti ve saçlarıyla beyazperdenin efsane yıldızlarından Marilyn Monroe’ya benzetti.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 27.07.2011 | Okunma sayısı:11154

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu