Haberler

MUDANYA YOLU’NDA TRAFİK DÜZENLEMESİ

Font Boyutu

27 ARALIK 2012

BASIN BÜLTENİ

MUDANYA YOLU’NDA TRAFİK DÜZENLEMESİ

BURSA – Bursa – Mudanya karayolu üzerinde bulunan Bademli Köprülü Kavşağı inşaat çalışmaları nedeniyle 28 Aralık Cuma gününden (YARIN) itibaren Bademli Kavşağı tek yönde trafiğe kapatılacaktır.

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre, 2 ay sürecek çalışmalar süresince, Mudanya yönünden şehir merkezine gelen araçlar, Nilüferköy Kavşağı’ndan Bademli istikametindeki Değirmen Sokak’a yönlendirilecek. Değirmen Sokak ile Eski Mudanya Caddesi Bademli Kavşağı’na kadar tek yönlü düzenlenecek ve park yasağı uygulaması yapılacak. Şehir merkezinden Mudanya istikametine giden araç sürücüleri kavşak alanındaki mevcut yolları kullanabilecek. Şehir merkezinden Bademli istikametine dönüşler Nilüferköy Kavşağı’ndan sola dönülerek tek yönlü olarak Değirmen Sokak’tan sağlanacak. Bademli istikametinden Mudanya yönüne dönüşler ise kavşak alanından kontrollü olarak sağlanacak.
Sürücüleri, çalışma yapılan güzergahta hız limitlerine uygun olarak dikkatli ve kontrollü araç kullanmaları, trafik işaret ve işaretçilerine uymaları konusunda uyaran yetkililer, bilgi yön levhalarıyla gösterilmiş alternatif güzergahların tercih edilmesi gerektiğine de dikkati çekti.

BURSA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI
BASIN VE HALKLA İLIŞKILER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 27.12.2012 | Okunma sayısı:7872

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir