Haberler

MERİNOS AKKM’DEN ULUSLARARASI TANITIM ATAĞI

Font Boyutu

21 MAYIS 2011

BASIN BÜLTENİ

MERİNOS AKKM’DEN ULUSLARARASI TANITIM ATAĞI
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN İŞLETİLEN VE YÖNETİLEN MERİNOS AKKM, KONGRE TURİZMİ SEKTÖRÜNÜN VE PAZAR SORUNLARININ KÜRESEL BİR İÇERİKLE TARTIŞILACAĞI ‘AIPC ULUSLARARASI SATIŞ PAZARLAMA ZİRVESİ’NE KATILIYOR.

BURSA – Bursa’nın ve Türkiye’nin en önemli kongre merkezlerinden biri olan Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM), sektör ve pazar sıkıntılarının küresel bir içerikle tartışılacağı ve geliştirilen yeni stratejilerin sunulacağı ‘AIPC Satış ve Pazarlama Zirvesi’ne katılıyor.

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen ve yöneliten Merinos AKKM, 22 Mayıs 2011 tarihinde Almanya’nın Frankfurt kentinde gerçekleştirilecek olan ‘AIPC Satış ve Pazarlama Zirvesi’ katılacak. IMEX işbirliğiyle düzenlenen zirve, 50’den fazla kıdemli kongre merkezi satış ve pazarlama yöneticisi ile müşteri temsilicileri ve pazarlama uzmalarını bir workshop çalışmasında bir araya getirecek. Küresel perspektifte hızla değişen pazar koşullarının gözden geçirileceği zirvede, üst düzey birlik ve dernek temsilcileri ile kongre merkezi ve destinasyonların değişimi ve gelişimi üzerine deneyim paylaşımları yapılacak. Zirvede ayrıca son sektörel teknolojilere bakış, toplantı organizasyonlarında yenilikçi yaklaşımların incelenmesi gibi fırsatlar sunulacak.

Merinos AKKM yetkilileri, dünyanın en önemli kongre fuarlarından biri olan IMEX 2011 fuarını da ziyaret edecek.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 

Tarih: 21.05.2011 | Okunma sayısı:3360

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir