Haberler

MERİNOS AKKM’DEN IMEX 2011 FUARI’NA ÇIKARTMA

Font Boyutu

26 MAYIS 2011

BASIN BÜLTENİ

MERİNOS AKKM’DEN IMEX 2011 FUARI’NA ÇIKARTMA
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN İŞLETİLEN VE YÖNETİLEN MERİNOS AKKM’NİN YETKİLİLERİ, DÜNYANIN EN ÖNEMLİ KONGRE FUARLARINDAN BİRİ OLAN “IMEX 2011 FUARI”NI ZİYARET ETTİ.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen ve yönetilen Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM), Almanya’nın Frankfurt kentinden düzenlenen dünyanın en önemli kongre fuarlarından ‘IMEX 2011 Fuarı’nda tanıtıldı.

Bu yıl 6.’sı gerçekleştirilen ‘AIPC Uluslararası Satış Pazarlama Zirvesi’ne katılmak üzere Almanya’nın Frankfurt kentinde giden Merinos AKKM yetkilileri, dünyanın en önemli kongre fuarlarından biri olan “IMEX 2011 Fuarı”nı da ziyaret etti. Merinos AKKM yetkilileri, kongre ve toplantı sektöründe dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olan Uluslararası Kongre ve Toplantı Derneği (ICCA) ile önemli temaslarda bulundu. ICCA, dünya genelinde profesyonel kongre organizatörleri ve kongre merkezleri arasında oluşturduğu network ağı sayesinde iletişim ve pazarlamada kolaylıklar sağlıyor.

Fuar kapsamında, dünyaca ünlü Uluslararası Kongre ve Toplantı Uzmanları Birliği (MPI), Uluslararası Profesyonel Kongre Organizatörleri Derneği (IAPCO), Uluslararası Kongre Merkezleri Birliği (AIPC) gibi kuruluşların stantlarını gezen yetkililer, çok sayıda Türk ve yabancı kongre organizasyon firması ile kongre yayın kuruluşunun stantlarını ziyaret ederek Bursa’yı ve Merinos AKKM’yi tanıttı.

Frankfurt Belediyesi’ni de ziyaret eden Merinos AKKM yetkilileri, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin hediyesi olan İznik Çinisi tabloyu Frankfurt Belediye Başkanı’na verilmek üzere Baş Danışmanı Franziska Kiemeier’e verdi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 

Tarih: 26.05.2011 | Okunma sayısı:3805

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir